Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Rozpis soutěže
Liga starší dorostenky Č-sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Tereza Kuhnová
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Bělá p. B.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
59
Starty
Český pohár žen
31.08. [AN003]
TJ Sokol Bělá - Střešovice A
13 : 17
1 branek
2.liga ženy Č
16.05. [AS129]
Kobylisy B - TJ Sokol Bělá
24 : 32
1 branek
09.05. [AS124]
TJ Sokol Bělá - Astra
26 : 24
3 branek
03.05. [AS118]
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
25 : 25
0 branek
25.04. [AS111]
TJ Sokol Bělá - Turnov
24 : 10
5 branek
28.03. [AS098]
TJ Sokol Bělá - Slavoj Tachov
23 : 14
2 branek
21.03. [AS096]
Milevsko - TJ Sokol Bělá
24 : 36
9 branek
07.03. [AS085]
TJ Sokol Bělá - Loko Cheb
36 : 25
4 branek
28.02. [AS084]
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice B
28 : 26
2 branek
21.02. [AS074]
Strakonice - TJ Sokol Bělá
24 : 24
6 branek
14.02. [AS071]
TJ Sokol Bělá - SVŠ Plzeň A
19 : 18
0 branek
06.12. [AS063]
TJ Sokol Bělá - Kobylisy B
32 : 19
3 branek
30.11. [AS058]
Astra - TJ Sokol Bělá
22 : 27
2 branek
22.11. [AS052]
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
26 : 22
4 branek
15.11. [AS045]
Turnov - TJ Sokol Bělá
16 : 16
3 branek
02.11. [AS032]
Slavoj Tachov - TJ Sokol Bělá
15 : 25
2 branek
25.10. [AS030]
TJ Sokol Bělá - Milevsko
26 : 16
3 branek
18.10. [AS019]
Loko Cheb - TJ Sokol Bělá
26 : 26
3 branek
04.10. [AS018]
S.Vršovice B - TJ Sokol Bělá
18 : 27
3 branek
27.09. [AS008]
TJ Sokol Bělá - Strakonice
25 : 28
3 branek
21.09. [AS005]
SVŠ Plzeň A - TJ Sokol Bělá
28 : 21
0 branek
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
SVŠ Plzeň - Astra Praha
40 : 16
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
18 : 16
video
online
S.Vršovice - TJ AŠ Mladá Boleslav
38 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
8
1
1
282 : 167
17
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
252 : 195
13
3
HC Plzeň
10
6
1
3
246 : 192
13
4
S.Vršovice
10
5
1
4
239 : 234
11
5
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
2
0
8
177 : 302
4
6
Astra Praha
10
1
0
9
144 : 250
2
Tabulka střelců
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
79
Dominika Roštejnská
TJ AŠ Mladá Boleslav
73
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
66
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
19
Lucie Skřivanová
Sokol Vršovice
9
Petra Drozdová
HC Plzeň
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
26
Petra Drozdová
HC Plzeň
16
Lenka Hrdličková
Astra Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.