Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenky Morava
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Kateřina Pokorná
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
17
Starty
Český pohár žen
06.09. [AN012]
Slavoj Tachov - Loko Cheb
22 : 15
1 branek
2.liga ženy Č
17.05. [AS067]
Loko Cheb - Turnov
26 : 21
3 branek
16.05. [AS127]
Loko Cheb - Strakonice
24 : 23
2 branek
02.05. [AS115]
Loko Cheb - SVŠ Plzeň A
19 : 29
0 branek
26.04. [AS109]
Slavoj Tachov - Loko Cheb
24 : 18
0 branek
11.04. [AS103]
Loko Cheb - Kobylisy B
19 : 25
0 branek
29.03. [AS097]
Milevsko - Loko Cheb
26 : 27
1 branek
21.03. [AS091]
Loko Cheb - Astra
26 : 33
1 branek
28.02. [AS079]
Loko Cheb - Ústí n.L.
25 : 22
1 branek
22.02. [AS073]
S.Vršovice B - Loko Cheb
20 : 22
0 branek
06.12. [AS061]
Strakonice - Loko Cheb
36 : 23
1 branek
22.11. [AS049]
SVŠ Plzeň A - Loko Cheb
22 : 17
0 branek
15.11. [AS043]
Loko Cheb - Slavoj Tachov
23 : 26
0 branek
08.11. [AS037]
Kobylisy B - Loko Cheb
36 : 24
0 branek
01.11. [AS031]
Loko Cheb - Milevsko
25 : 22
0 branek
18.10. [AS019]
Loko Cheb - TJ Sokol Bělá
26 : 26
2 branek
05.10. [AS013]
Ústí n.L. - Loko Cheb
23 : 18
1 branek
27.09. [AS007]
Loko Cheb - S.Vršovice B
26 : 21
3 branek
21.09. [AS001]
Turnov - Loko Cheb
25 : 23
1 branek
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
37 : 21
video
online
Poruba - HK Hodonín
29 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
10
9
0
1
306 : 219
18
2
HK Hodonín
10
7
0
3
260 : 215
14
3
H.Brod
10
6
0
4
290 : 238
12
4
Sokol V. Meziříčí
10
6
0
4
269 : 243
12
5
TJ Jiskra Otrokovice
10
2
0
8
196 : 288
4
6
HC Ostrava
10
0
0
10
174 : 292
0
Tabulka střelců
Simona Višňovská
HK Hodonín
76
Veronika Fuksová
TJ Jiskra Otrokovice
73
Barbora Šustková
Sokol Poruba
66
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Šustková
Sokol Poruba
21
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
16
Veronika Fuksová
TJ Jiskra Otrokovice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Bergerová
TJ Jiskra Otrokovice
14
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
12
Lucie Bydžovská
HK Hodonín
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.