Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár ženy-předkolo
Český pohár ženy-1.kolo
Český pohár ženy-2.kolo
Český pohár ženy-3.kolo-osmifinále
Český pohár ženy-4.kolo-čtvrtfinále
Český pohár ženy-5.kolo-semifinále
Český pohár ženy-6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Kristýna Wisterová
Post
Mateřský klub
HC Plzeň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
20
Starty
2.liga mladší dorostenky Č
23.05. [AVE055]
DHK Baník Most - HC Plzeň
31 : 25
1 branek
18.05. [AVE041]
HC Plzeň - J.Hradec
26 : 25
1 branek
17.05. [AVE050]
HC Plzeň - DHK Slavoj Žirovnice
24 : 25
2 branek
09.05. [AVE048]
Loko Č.Budějovice - HC Plzeň
27 : 26
0 branek
26.04. [AVE040]
HC Plzeň - S.Vršovice
21 : 35
3 branek
13.04. [AVE031]
HC Plzeň - Písek
17 : 16
0 branek
22.03. [AVE027]
HC Plzeň - DHK Baník Most
17 : 20
0 branek
starší žákyně
24.05. [C061]
DHC Plzeň A - HC Plzeň A
29 : 7
1 branek
17.05. [C050]
HC Plzeň A - DHC Plzeň A
5 : 22
0 branek
17.05. [C046]
HC Plzeň A - Loko Cheb
2 : 11
0 branek
02.11. [C032]
Tachov - HC Plzeň A
12 : 14
4 branek
02.11. [C027]
DHC Plzeň B - HC Plzeň A
17 : 12
2 branek
02.11. [C024]
HC Plzeň A - Tachov
6 : 24
1 branek
02.11. [C022]
HC Plzeň A - DHC Plzeň B
8 : 12
0 branek
11.10. [C020]
Loko Cheb - HC Plzeň A
24 : 11
4 branek
11.10. [C017]
HC Plzeň A - DHC Plzeň A
9 : 25
0 branek
11.10. [C014]
Tachov - HC Plzeň A
25 : 4
1 branek
14.09. [C09]
HC Plzeň A - DHC Plzeň B
11 : 17
0 branek
Předchozí kola
Český pohár ženy-6.kolo-finále - výsledky
video
online
Baník Most - Slavia Praha
30 : 19
Tabulka střelců
Lucia Súkenníková
DHK Baník Most
29
Tatiana Gajdošíková
HC Veselí n.M.
28
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice A
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Palátová
TJ Lesana Zubří
11
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
9
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
14
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
14
Nikola Vyčítalová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.