Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Štěpánka Babíková
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Bělá p. B.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
25
Starty
Český pohár žen
31.08. [AN003]
TJ Sokol Bělá - Střešovice A
13 : 17
0 branek
2.liga ženy Č
16.05. [AS129]
Kobylisy B - TJ Sokol Bělá
24 : 32
0 branek
09.05. [AS124]
TJ Sokol Bělá - Astra
26 : 24
1 branek
03.05. [AS118]
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
25 : 25
4 branek
25.04. [AS111]
TJ Sokol Bělá - Turnov
24 : 10
3 branek
28.03. [AS098]
TJ Sokol Bělá - Slavoj Tachov
23 : 14
0 branek
21.03. [AS096]
Milevsko - TJ Sokol Bělá
24 : 36
1 branek
07.03. [AS085]
TJ Sokol Bělá - Loko Cheb
36 : 25
3 branek
28.02. [AS084]
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice B
28 : 26
0 branek
21.02. [AS074]
Strakonice - TJ Sokol Bělá
24 : 24
0 branek
14.02. [AS071]
TJ Sokol Bělá - SVŠ Plzeň A
19 : 18
0 branek
06.12. [AS063]
TJ Sokol Bělá - Kobylisy B
32 : 19
0 branek
30.11. [AS058]
Astra - TJ Sokol Bělá
22 : 27
1 branek
22.11. [AS052]
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
26 : 22
0 branek
15.11. [AS045]
Turnov - TJ Sokol Bělá
16 : 16
1 branek
02.11. [AS032]
Slavoj Tachov - TJ Sokol Bělá
15 : 25
0 branek
25.10. [AS030]
TJ Sokol Bělá - Milevsko
26 : 16
1 branek
18.10. [AS019]
Loko Cheb - TJ Sokol Bělá
26 : 26
2 branek
04.10. [AS018]
S.Vršovice B - TJ Sokol Bělá
18 : 27
0 branek
27.09. [AS008]
TJ Sokol Bělá - Strakonice
25 : 28
2 branek
21.09. [AS005]
SVŠ Plzeň A - TJ Sokol Bělá
28 : 21
3 branek
2.liga starší dorostenky Č
16.05. [AUE051]
S.Vršovice - Astra Praha
25 : 19
0 branek
18.04. [AUE004]
TJ AŠ Mladá Boleslav - S.Vršovice
23 : 26
0 branek
29.03. [AUE032]
S.Vršovice - TJ AŠ Mladá Boleslav
22 : 19
2 branek
08.03. [AUE023]
Astra Praha - S.Vršovice
19 : 19
0 branek
01.03. [AUE019]
S.Vršovice - Kobylisy
18 : 38
1 branek
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - Poruba B
35 : 23
video
online
S.Vršovice - Otrokovice
21 : 28
video
online
Č.Budějovice - H.Brod
26 : 33
video
online
Olomouc B - Slavia B
31 : 29
video
online
HC Plzeň - Kunovice
27 : 27
video
online
Zlín B - Most B
41 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HC Plzeň
24
21
1
2
724 : 535
43
2
Zlín B
24
20
1
3
750 : 589
41
3
Kobylisy
24
14
1
9
630 : 548
29
4
Otrokovice
24
14
0
10
655 : 631
28
5
Slavia B
24
13
2
9
692 : 618
28
6
Olomouc B
24
13
0
11
715 : 646
26
7
Kunovice
24
10
4
10
606 : 614
24
8
H.Brod
24
12
0
12
622 : 614
23
9
Poruba B
24
10
3
11
594 : 645
23
10
J.Hradec
24
8
4
12
592 : 660
20
11
Most B
24
6
0
18
524 : 629
12
12
S.Vršovice
24
3
2
19
553 : 678
8
13
Č.Budějovice
24
3
0
21
484 : 734
6
Tabulka střelců
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
216
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha B
171
Andrea Vlachová
HC Plzeň
145
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
54
Michaela Kolářová
HC Zlín B
41
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
52
Jana Klimešová
Loko České Budějovice
48
Andrea Bernardová
HC Plzeň
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.