Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenky-Čechy
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Barbara Noworytová
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
56
Počet branek
263
Starty
Žákovská liga starších žaček
11.04. [AP239]
Karviná - Písek
16 : 29
4 branek
11.04. [AP237]
Bohunice - Karviná
19 : 22
0 branek
11.04. [AP235]
Karviná - Poruba
17 : 17
1 branek
11.04. [AP232]
Veselí n.M. - Karviná
25 : 10
3 branek
21.03. [AP180]
Karviná - Žirovnice
12 : 20
1 branek
21.03. [AP178]
Ivančice - Karviná
28 : 19
2 branek
21.03. [AP175]
Zlín B - Karviná
22 : 14
0 branek
21.03. [AP173]
Karviná - DHK Pardubice A
16 : 17
5 branek
01.03. [AP149]
Karviná - Žeravice
23 : 22
7 branek
01.03. [AP147]
Slavia - Karviná
22 : 13
4 branek
01.03. [AP145]
Karviná - DHC Plzeň A
21 : 22
4 branek
01.03. [AP142]
Hodonín A - Karviná
21 : 16
2 branek
17.01. [AP010]
Loko Cheb - Karviná
17 : 16
5 branek
17.01. [AP007]
Karviná - S.Vršovice
12 : 20
7 branek
17.01. [AP004]
Karviná - Havl. Brod A
19 : 22
7 branek
17.01. [AP001]
Háje - Karviná
16 : 8
1 branek
Liga mladší dorostenky M sk.D
30.11. [AVD030]
Sokol Poruba B - Karviná
26 : 29
4 branek
22.11. [AVD025]
Karviná - Olomouc
27 : 38
4 branek
15.11. [AVD024]
Karviná - SKH Velká n.V.
17 : 19
6 branek
08.11. [AVD020]
Zábřeh - Karviná
18 : 25
2 branek
01.11. [AVD017]
Karviná - Zlín
23 : 27
2 branek
29.10. [AVD015]
Karviná - Sokol Poruba B
19 : 18
5 branek
19.10. [AVD010]
Olomouc - Karviná
41 : 16
2 branek
04.10. [AVD009]
SKH Velká n.V. - Karviná
20 : 18
3 branek
28.09. [AVD005]
Karviná - Zábřeh
29 : 18
4 branek
21.09. [AVD002]
Zlín - Karviná
40 : 17
1 branek
2.liga mladší dorostenky M
20.05. [AVF055]
Sokol Poruba B - Karviná
24 : 38
7 branek
03.05. [AVF041]
Karviná - SKH Velká n.V.
17 : 21
7 branek
25.04. [AVF040]
Zábřeh - Karviná
39 : 33
4 branek
12.04. [AVF034]
DHK Zora Olomouc B - Karviná
27 : 19
5 branek
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Házená J.Hradec - TJ AŠ Mladá Boleslav
42 : 13
video
online
Astra Praha - HC Plzeň
18 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená J.Hradec
10
9
0
1
320 : 199
18
2
Kobylisy
10
9
0
1
291 : 199
18
3
HC Plzeň
10
5
0
5
195 : 230
10
4
S.Vršovice
10
4
1
5
211 : 230
9
5
Astra Praha
10
2
1
7
202 : 263
5
6
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
0
0
10
176 : 274
0
Tabulka střelců
Kristýna Hanzalová
Házená Jindřichův Hradec
65
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
61
Tereza Bursíková
Sokol Kobylisy II
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Hanzalová
Házená Jindřichův Hradec
18
Veronika Líbalová
Astra Praha
12
Tereza Bursíková
Sokol Kobylisy II
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lenka Hrdličková
Astra Praha
18
Kamila Šulcová
TJ AŠ Mladá Boleslav
12
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.