Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenky
Kristýna Paulusová
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
55
Počet branek
72
Starty
Žákovská liga starších žaček
01.05. [AP279]
SKH Velká n.V. - Loko Cheb
20 : 20
1 branek
01.05. [AP276]
Loko Cheb - Slavia
17 : 18
1 branek
01.05. [AP273]
Zlín B - Loko Cheb
25 : 15
2 branek
01.05. [AP271]
Loko Cheb - Veselí n.M.
13 : 25
1 branek
11.04. [AP249]
Loko Cheb - DHC Plzeň A
14 : 28
1 branek
11.04. [AP247]
DHK B Most - Loko Cheb
29 : 21
2 branek
11.04. [AP245]
Loko Cheb - Žirovnice
15 : 22
0 branek
11.04. [AP242]
ZŠ Holečkova - Loko Cheb
25 : 19
1 branek
22.03. [AP170]
Bohunice - Loko Cheb
17 : 15
0 branek
22.03. [AP167]
Loko Cheb - Otrokovice
16 : 22
0 branek
22.03. [AP164]
Loko Cheb - Zlín A
15 : 28
0 branek
22.03. [AP161]
Žeravice - Loko Cheb
14 : 11
1 branek
08.02. [AP088]
Loko Cheb - DHK Pardubice A
18 : 26
4 branek
08.02. [AP086]
Hodonín A - Loko Cheb
23 : 26
0 branek
08.02. [AP084]
Kobylisy II - Loko Cheb
24 : 16
1 branek
08.02. [AP082]
Loko Cheb - Písek
14 : 19
0 branek
17.01. [AP010]
Loko Cheb - Karviná
17 : 16
1 branek
17.01. [AP008]
Havl. Brod A - Loko Cheb
28 : 20
5 branek
17.01. [AP005]
S.Vršovice - Loko Cheb
24 : 19
2 branek
17.01. [AP003]
Loko Cheb - Háje
15 : 24
0 branek
Společná regionální liga starších žákyň
23.05. [SD-165/08]
Loko Cheb - DHK B Most
18 : 10
4 branek
23.05. [SD-165/03]
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
13 : 19
1 branek
16.05. [SD-164/10]
Loko Cheb - Liberec
14 : 10
1 branek
16.05. [SD-164/08]
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
10 : 6
1 branek
16.05. [SD-164/05]
DHK B Most - Loko Cheb
9 : 18
1 branek
08.05. [SD-161/09]
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
18 : 14
2 branek
08.05. [SD-161/07]
DHK B Most - Loko Cheb
11 : 19
2 branek
08.05. [SD-161/05]
Loko Cheb - Liberec
19 : 11
4 branek
19.04. [SD-163/10]
Liberec - Loko Cheb
7 : 20
2 branek
19.04. [SD-163/04]
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
9 : 13
1 branek
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Veselí n.M. - SVŠ Plzeň
29 : 32
video
online
Slavia - Olomouc
19 : 32
video
online
DHK Baník Most - Zlín
25 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
12
12
0
0
428 : 294
24
2
Zlín
12
9
1
2
374 : 347
19
3
HK Veselí n.M.
12
6
1
5
334 : 322
13
4
SVŠ Plzeň
12
6
0
6
346 : 333
12
5
Písek
12
4
2
6
347 : 338
10
6
Slavia
12
3
0
9
286 : 328
6
7
DHK Baník Most
12
0
0
12
240 : 393
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
113
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
93
Magdalena Svobodová
Sokol Písek
87
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
22
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
20
Hana Kratochvílová
DHK Zora Olomouc
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Klégrová
DHC Slavia Praha
28
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
18
Andrea Schejbalová
DHC SVŠ Plzeň
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.