Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Gabriela Horáková
Post
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
61
Počet branek
60
Starty
Žákovská liga starších žaček
03.05. [AP290]
Hodonín A - S.Vršovice
13 : 25
2 branek
03.05. [AP287]
S.Vršovice - Bohunice
24 : 13
3 branek
03.05. [AP284]
S.Vršovice - J.Hradec
14 : 19
0 branek
03.05. [AP281]
Žirovnice - S.Vršovice
14 : 17
0 branek
12.04. [AP219]
S.Vršovice - Zlín A
9 : 22
0 branek
12.04. [AP217]
DHK Pardubice A - S.Vršovice
14 : 15
2 branek
12.04. [AP215]
S.Vršovice - Slavia
21 : 17
0 branek
12.04. [AP212]
Tachov - S.Vršovice
13 : 28
0 branek
22.03. [AP199]
DHC Plzeň A - S.Vršovice
21 : 24
0 branek
22.03. [AP196]
S.Vršovice - SKH Velká n.V.
13 : 23
0 branek
22.03. [AP193]
Poruba - S.Vršovice
15 : 23
2 branek
22.03. [AP191]
S.Vršovice - Kobylisy II
19 : 16
1 branek
28.02. [AP139]
S.Vršovice - Zlín B
21 : 19
2 branek
28.02. [AP137]
Otrokovice - S.Vršovice
24 : 23
0 branek
28.02. [AP135]
S.Vršovice - DHK B Most
29 : 14
2 branek
28.02. [AP132]
Písek - S.Vršovice
18 : 14
0 branek
08.02. [AP077]
S.Vršovice - Žeravice
22 : 18
0 branek
08.02. [AP074]
S.Vršovice - Veselí n.M.
12 : 23
0 branek
08.02. [AP071]
ZŠ Holečkova - S.Vršovice
9 : 31
1 branek
17.01. [AP009]
S.Vršovice - Háje
31 : 22
0 branek
17.01. [AP007]
Karviná - S.Vršovice
12 : 20
0 branek
17.01. [AP002]
Havl. Brod A - S.Vršovice
20 : 18
1 branek
Liga mladší dorostenky Č sk.A
30.11. [AVA030]
S.Vršovice - Háje
15 : 30
1 branek
22.11. [AVA025]
Háje - DHK Baník Most
23 : 13
0 branek
15.11. [AVA024]
Háje - DHC Plzeň
19 : 18
1 branek
08.11. [AVA020]
HC Plzeň - Háje
24 : 28
1 branek
01.11. [AVA017]
Háje - HK Spartak Ústí n.L.
23 : 15
1 branek
25.10. [AVA015]
Háje - S.Vršovice
36 : 16
3 branek
18.10. [AVA010]
DHK Baník Most - Háje
11 : 18
3 branek
05.10. [AVA009]
DHC Plzeň - Háje
19 : 18
1 branek
Další
Předchozí kola
Skupina XXX - Otrokovice - výsledky
video
online
Tachov - Karviná
0 : 10 k.
video
online
ZŠ Holečkova - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Otrokovice - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Tachov - Kobylisy II
0 : 10 k.
video
online
Otrokovice - Kobylisy II
18 : 16
video
online
ZŠ Holečkova - Karviná
22 : 14
video
online
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
video
online
Karviná - Kobylisy II
15 : 25
video
online
Otrokovice - Karviná
25 : 11
video
online
Kobylisy II - ZŠ Holečkova
21 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
24
24
0
0
629 : 326
48
2
Veselí n.M.
24
22
1
1
524 : 334
45
3
DHC Plzeň A
24
21
0
3
514 : 368
42
4
Zlín A
24
21
0
3
537 : 313
42
5
Písek
24
17
2
5
495 : 384
36
6
Havl. Brod A
24
16
1
7
518 : 458
33
7
S.Vršovice
24
16
0
8
492 : 427
32
8
Zlín B
24
16
0
8
462 : 388
32
9
Otrokovice
24
14
2
8
403 : 384
30
10
J.Hradec
24
14
1
9
438 : 430
29
11
SKH Velká n.V.
24
13
3
8
423 : 359
29
12
Slavia
24
13
1
10
415 : 386
27
13
Kobylisy II
24
12
1
11
437 : 419
25
14
Háje
24
12
0
12
398 : 378
24
15
Žeravice
24
8
1
15
436 : 479
17
16
Žirovnice
24
8
0
16
363 : 394
16
17
DHK Pardubice A
24
8
0
16
423 : 477
16
18
DHK B Most
24
7
2
15
444 : 511
16
19
Bohunice
24
7
1
16
315 : 394
15
20
Hodonín A
24
5
3
16
398 : 537
13
21
ZŠ Holečkova
24
6
0
18
352 : 488
12
22
Loko Cheb
24
4
1
19
402 : 534
9
23
Karviná
24
3
1
20
304 : 451
7
24
Poruba
24
1
2
21
287 : 517
4
25
Tachov
24
0
1
23
216 : 489
1
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín A
192
Adéla Velková
SK Žeravice
181
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
50
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
49
Valerie Smetková
HK Hodonín A
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
38
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
36
Hana Lapšanská
SKH Velká nad Veličkou
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.