Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Aneta Hachová
Post
Mateřský klub
Sokol Písek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
49
Počet branek
165
Starty
Žákovská liga starších žaček
02.05. [AP260]
Ivančice - Písek
23 : 18
3 branek
02.05. [AP257]
Písek - Háje
19 : 17
2 branek
02.05. [AP254]
Písek - Zlín A
19 : 24
2 branek
02.05. [AP251]
DHC Plzeň A - Písek
16 : 15
0 branek
11.04. [AP239]
Karviná - Písek
16 : 29
4 branek
11.04. [AP236]
Písek - Veselí n.M.
15 : 15
1 branek
11.04. [AP233]
Poruba - Písek
12 : 31
6 branek
11.04. [AP231]
Písek - Bohunice
22 : 3
5 branek
22.03. [AP190]
Písek - J.Hradec
22 : 14
5 branek
22.03. [AP188]
ZŠ Holečkova - Písek
13 : 16
2 branek
22.03. [AP185]
Slavia - Písek
17 : 17
1 branek
22.03. [AP183]
Písek - Havl. Brod A
20 : 21
6 branek
28.02. [AP138]
Písek - DHK B Most
28 : 21
3 branek
28.02. [AP136]
Zlín B - Písek
22 : 26
9 branek
28.02. [AP134]
Otrokovice - Písek
18 : 22
7 branek
28.02. [AP132]
Písek - S.Vršovice
18 : 14
5 branek
08.02. [AP089]
Písek - Hodonín A
21 : 20
3 branek
08.02. [AP087]
Kobylisy II - Písek
18 : 25
10 branek
08.02. [AP085]
Písek - DHK Pardubice A
16 : 12
2 branek
08.02. [AP082]
Loko Cheb - Písek
14 : 19
6 branek
18.01. [AP040]
Písek - Tachov
29 : 8
6 branek
18.01. [AP038]
SKH Velká n.V. - Písek
20 : 10
3 branek
18.01. [AP035]
Žirovnice - Písek
14 : 15
0 branek
18.01. [AP033]
Písek - Žeravice
23 : 12
2 branek
Liga mladší dorostenky Č sk.B
30.11. [AVB030]
Písek - DHK Slavoj Žirovnice
21 : 21
6 branek
23.11. [AVB026]
Slavia - Písek
34 : 23
4 branek
16.11. [AVB023]
Písek - Kobylisy
24 : 29
1 branek
09.11. [AVB021]
J.Hradec - Písek
23 : 15
2 branek
01.11. [AVB016]
Loko Č.Budějovice - Písek
27 : 17
2 branek
26.10. [AVB015]
DHK Slavoj Žirovnice - Písek
16 : 27
1 branek
Další
Předchozí kola
2.kolo podzim II - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Ostrava
43 : 22
video
online
Paskov - L.Zubří
31 : 17
video
online
TJ Nový Jičín - Karviná
22 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
10
10
0
0
300 : 194
20
2
Olomouc
10
6
1
3
288 : 222
13
3
Paskov
10
6
1
3
226 : 219
13
4
Ostrava
10
3
2
5
236 : 276
8
5
L.Zubří
10
2
0
8
233 : 287
4
6
TJ Nový Jičín
10
1
0
9
189 : 274
2
Tabulka střelců
Monika Roubalová
SK UP Olomouc
73
Daniela Miková
HC Ostrava
71
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniela Miková
HC Ostrava
30
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Kotešovcová
TJ Nový Jičín
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
18
Alena Baranová
KH Orel Paskov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.