Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Marta Pytlíková
Post
Mateřský klub
HC Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1987
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
37
Starty
2.liga ženy M-B
16.05. [ATB051]
Ostrava - L.Zubří
22 : 18
0 branek
10.05. [ATB054]
TJ Nový Jičín - Ostrava
21 : 33
1 branek
02.05. [ATB042]
Ostrava - Bohunice
23 : 26
1 branek
25.04. [ATB040]
HK Hodonín - Ostrava
42 : 26
2 branek
29.03. [ATB032]
Ostrava - SK Velká Bystřice
30 : 31
2 branek
22.03. [ATB026]
Ostrava - TJ Nový Jičín
27 : 19
1 branek
08.03. [ATB023]
L.Zubří - Ostrava
26 : 36
7 branek
21.02. [ATB014]
Bohunice - Ostrava
27 : 16
2 branek
01.02. [ATB004]
SK Velká Bystřice - Ostrava
33 : 18
2 branek
2.liga ženy M-sever
16.11. [ATD023]
TJ Nový Jičín - Ostrava
17 : 30
3 branek
11.11. [ATD027]
Ostrava - Paskov
21 : 29
2 branek
09.11. [ATD020]
Ostrava - Karviná
23 : 32
1 branek
02.11. [ATD018]
L.Zubří - Ostrava
26 : 23
1 branek
25.10. [ATD013]
Ostrava - Olomouc
26 : 26
0 branek
14.10. [ATD012]
Paskov - Ostrava
19 : 19
3 branek
12.10. [ATD003]
Ostrava - L.Zubří
26 : 25
2 branek
11.10. [ATD028]
Olomouc - Ostrava
43 : 22
5 branek
05.10. [ATD008]
Ostrava - TJ Nový Jičín
29 : 25
1 branek
28.09. [ATD005]
Karviná - Ostrava
34 : 17
1 branek
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol Poruba B - Karviná
26 : 29
video
online
Olomouc - Zábřeh
38 : 18
video
online
Zlín - SKH Velká n.V.
32 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
10
10
0
0
361 : 177
20
2
Olomouc
10
8
0
2
368 : 211
16
3
SKH Velká n.V.
10
6
0
4
199 : 223
12
4
Karviná
10
4
0
6
220 : 265
8
5
Sokol Poruba B
10
2
0
8
180 : 298
4
6
Zábřeh
10
0
0
10
172 : 326
0
Tabulka střelců
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
75
Monika Bajerová
DHK Zora Olomouc
75
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
72
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
29
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
17
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lenka Joneková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
18
Ivana Novobilská
Sokol Poruba B
14
Johana Gazdíková
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.