Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Marta Pytlíková
Post
Mateřský klub
HC Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1987
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
37
Starty
2.liga ženy M-B
16.05. [ATB051]
Ostrava - L.Zubří
22 : 18
0 branek
10.05. [ATB054]
TJ Nový Jičín - Ostrava
21 : 33
1 branek
02.05. [ATB042]
Ostrava - Bohunice
23 : 26
1 branek
25.04. [ATB040]
HK Hodonín - Ostrava
42 : 26
2 branek
29.03. [ATB032]
Ostrava - SK Velká Bystřice
30 : 31
2 branek
22.03. [ATB026]
Ostrava - TJ Nový Jičín
27 : 19
1 branek
08.03. [ATB023]
L.Zubří - Ostrava
26 : 36
7 branek
21.02. [ATB014]
Bohunice - Ostrava
27 : 16
2 branek
01.02. [ATB004]
SK Velká Bystřice - Ostrava
33 : 18
2 branek
2.liga ženy M-sever
16.11. [ATD023]
TJ Nový Jičín - Ostrava
17 : 30
3 branek
11.11. [ATD027]
Ostrava - Paskov
21 : 29
2 branek
09.11. [ATD020]
Ostrava - Karviná
23 : 32
1 branek
02.11. [ATD018]
L.Zubří - Ostrava
26 : 23
1 branek
25.10. [ATD013]
Ostrava - Olomouc
26 : 26
0 branek
14.10. [ATD012]
Paskov - Ostrava
19 : 19
3 branek
12.10. [ATD003]
Ostrava - L.Zubří
26 : 25
2 branek
11.10. [ATD028]
Olomouc - Ostrava
43 : 22
5 branek
05.10. [ATD008]
Ostrava - TJ Nový Jičín
29 : 25
1 branek
28.09. [ATD005]
Karviná - Ostrava
34 : 17
1 branek
Předchozí kola
2.kolo podzim II - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Ostrava
43 : 22
video
online
Paskov - L.Zubří
31 : 17
video
online
TJ Nový Jičín - Karviná
22 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
10
10
0
0
300 : 194
20
2
Olomouc
10
6
1
3
288 : 222
13
3
Paskov
10
6
1
3
226 : 219
13
4
Ostrava
10
3
2
5
236 : 276
8
5
L.Zubří
10
2
0
8
233 : 287
4
6
TJ Nový Jičín
10
1
0
9
189 : 274
2
Tabulka střelců
Monika Roubalová
SK UP Olomouc
73
Daniela Miková
HC Ostrava
71
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniela Miková
HC Ostrava
30
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Kotešovcová
TJ Nový Jičín
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
18
Alena Baranová
KH Orel Paskov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.