Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár ženy-předkolo
Český pohár ženy-1.kolo
Český pohár ženy-2.kolo
Český pohár ženy-3.kolo-osmifinále
Český pohár ženy-4.kolo-čtvrtfinále
Český pohár ženy-5.kolo-semifinále
Český pohár ženy-6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Marta Pytlíková
Post
Mateřský klub
HC Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1987
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
37
Starty
2.liga ženy M-B
16.05. [ATB051]
Ostrava - L.Zubří
22 : 18
0 branek
10.05. [ATB054]
TJ Nový Jičín - Ostrava
21 : 33
1 branek
02.05. [ATB042]
Ostrava - Bohunice
23 : 26
1 branek
25.04. [ATB040]
HK Hodonín - Ostrava
42 : 26
2 branek
29.03. [ATB032]
Ostrava - SK Velká Bystřice
30 : 31
2 branek
22.03. [ATB026]
Ostrava - TJ Nový Jičín
27 : 19
1 branek
08.03. [ATB023]
L.Zubří - Ostrava
26 : 36
7 branek
21.02. [ATB014]
Bohunice - Ostrava
27 : 16
2 branek
01.02. [ATB004]
SK Velká Bystřice - Ostrava
33 : 18
2 branek
2.liga ženy M-sever
16.11. [ATD023]
TJ Nový Jičín - Ostrava
17 : 30
3 branek
11.11. [ATD027]
Ostrava - Paskov
21 : 29
2 branek
09.11. [ATD020]
Ostrava - Karviná
23 : 32
1 branek
02.11. [ATD018]
L.Zubří - Ostrava
26 : 23
1 branek
25.10. [ATD013]
Ostrava - Olomouc
26 : 26
0 branek
14.10. [ATD012]
Paskov - Ostrava
19 : 19
3 branek
12.10. [ATD003]
Ostrava - L.Zubří
26 : 25
2 branek
11.10. [ATD028]
Olomouc - Ostrava
43 : 22
5 branek
05.10. [ATD008]
Ostrava - TJ Nový Jičín
29 : 25
1 branek
28.09. [ATD005]
Karviná - Ostrava
34 : 17
1 branek
Předchozí kola
Český pohár ženy-6.kolo-finále - výsledky
video
online
Baník Most - Slavia Praha
30 : 19
Tabulka střelců
Lucia Súkenníková
DHK Baník Most
29
Tatiana Gajdošíková
HC Veselí n.M.
28
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice A
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Palátová
TJ Lesana Zubří
11
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
9
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
14
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
14
Nikola Vyčítalová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.