Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Michaela Raková
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
63
Počet branek
241
Starty
Žákovská liga starších žaček
03.05. [AP296]
Kobylisy II - ZŠ Holečkova
21 : 12
5 branek
03.05. [AP294]
Karviná - Kobylisy II
15 : 25
7 branek
03.05. [AP291]
Otrokovice - Kobylisy II
18 : 16
6 branek
12.04. [AP209]
Kobylisy II - J.Hradec
15 : 22
3 branek
12.04. [AP207]
Žeravice - Kobylisy II
19 : 20
7 branek
12.04. [AP205]
Kobylisy II - Zlín B
18 : 25
12 branek
12.04. [AP202]
Háje - Kobylisy II
15 : 16
3 branek
22.03. [AP200]
Poruba - Kobylisy II
13 : 24
4 branek
22.03. [AP197]
Kobylisy II - DHC Plzeň A
16 : 18
6 branek
22.03. [AP194]
Kobylisy II - SKH Velká n.V.
15 : 15
5 branek
22.03. [AP191]
S.Vršovice - Kobylisy II
19 : 16
3 branek
28.02. [AP119]
Žirovnice - Kobylisy II
12 : 16
3 branek
28.02. [AP116]
Kobylisy II - Havl. Brod A
22 : 24
7 branek
28.02. [AP113]
Zlín A - Kobylisy II
22 : 15
6 branek
28.02. [AP111]
Kobylisy II - Veselí n.M.
15 : 21
5 branek
08.02. [AP090]
DHK Pardubice A - Kobylisy II
19 : 26
10 branek
08.02. [AP087]
Kobylisy II - Písek
18 : 25
8 branek
08.02. [AP084]
Kobylisy II - Loko Cheb
24 : 16
10 branek
08.02. [AP081]
Hodonín A - Kobylisy II
18 : 23
6 branek
18.01. [AP029]
Kobylisy II - Ivančice
9 : 27
1 branek
18.01. [AP027]
Slavia - Kobylisy II
19 : 15
10 branek
18.01. [AP025]
Kobylisy II - DHK B Most
25 : 19
8 branek
18.01. [AP022]
Bohunice - Kobylisy II
6 : 17
0 branek
1.liga mladší dorostenky
23.05. [AV056]
Kobylisy - DHC Plzeň
24 : 31
4 branek
16.05. [AV050]
Zlín - Kobylisy
34 : 28
2 branek
25.04. [AV038]
Kobylisy - Háje
32 : 29
2 branek
11.04. [AV036]
Poruba - Kobylisy
33 : 29
1 branek
29.03. [AV029]
Slavia - Kobylisy
33 : 22
1 branek
21.03. [AV028]
DHC Plzeň - Kobylisy
25 : 28
3 branek
07.03. [AV022]
Kobylisy - Zlín
29 : 34
1 branek
Další
Předchozí kola
2.kolo podzim II - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Ostrava
43 : 22
video
online
Paskov - L.Zubří
31 : 17
video
online
TJ Nový Jičín - Karviná
22 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
10
10
0
0
300 : 194
20
2
Olomouc
10
6
1
3
288 : 222
13
3
Paskov
10
6
1
3
226 : 219
13
4
Ostrava
10
3
2
5
236 : 276
8
5
L.Zubří
10
2
0
8
233 : 287
4
6
TJ Nový Jičín
10
1
0
9
189 : 274
2
Tabulka střelců
Monika Roubalová
SK UP Olomouc
73
Daniela Miková
HC Ostrava
71
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniela Miková
HC Ostrava
30
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Kotešovcová
TJ Nový Jičín
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
18
Alena Baranová
KH Orel Paskov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.