Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Rozpis soutěže
Liga starší dorostenky Č-sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Michaela Raková
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
63
Počet branek
241
Starty
Žákovská liga starších žaček
03.05. [AP296]
Kobylisy II - ZŠ Holečkova
21 : 12
5 branek
03.05. [AP294]
Karviná - Kobylisy II
15 : 25
7 branek
03.05. [AP291]
Otrokovice - Kobylisy II
18 : 16
6 branek
12.04. [AP209]
Kobylisy II - J.Hradec
15 : 22
3 branek
12.04. [AP207]
Žeravice - Kobylisy II
19 : 20
7 branek
12.04. [AP205]
Kobylisy II - Zlín B
18 : 25
12 branek
12.04. [AP202]
Háje - Kobylisy II
15 : 16
3 branek
22.03. [AP200]
Poruba - Kobylisy II
13 : 24
4 branek
22.03. [AP197]
Kobylisy II - DHC Plzeň A
16 : 18
6 branek
22.03. [AP194]
Kobylisy II - SKH Velká n.V.
15 : 15
5 branek
22.03. [AP191]
S.Vršovice - Kobylisy II
19 : 16
3 branek
28.02. [AP119]
Žirovnice - Kobylisy II
12 : 16
3 branek
28.02. [AP116]
Kobylisy II - Havl. Brod A
22 : 24
7 branek
28.02. [AP113]
Zlín A - Kobylisy II
22 : 15
6 branek
28.02. [AP111]
Kobylisy II - Veselí n.M.
15 : 21
5 branek
08.02. [AP090]
DHK Pardubice A - Kobylisy II
19 : 26
10 branek
08.02. [AP087]
Kobylisy II - Písek
18 : 25
8 branek
08.02. [AP084]
Kobylisy II - Loko Cheb
24 : 16
10 branek
08.02. [AP081]
Hodonín A - Kobylisy II
18 : 23
6 branek
18.01. [AP029]
Kobylisy II - Ivančice
9 : 27
1 branek
18.01. [AP027]
Slavia - Kobylisy II
19 : 15
10 branek
18.01. [AP025]
Kobylisy II - DHK B Most
25 : 19
8 branek
18.01. [AP022]
Bohunice - Kobylisy II
6 : 17
0 branek
1.liga mladší dorostenky
23.05. [AV056]
Kobylisy - DHC Plzeň
24 : 31
4 branek
16.05. [AV050]
Zlín - Kobylisy
34 : 28
2 branek
25.04. [AV038]
Kobylisy - Háje
32 : 29
2 branek
11.04. [AV036]
Poruba - Kobylisy
33 : 29
1 branek
29.03. [AV029]
Slavia - Kobylisy
33 : 22
1 branek
21.03. [AV028]
DHC Plzeň - Kobylisy
25 : 28
3 branek
07.03. [AV022]
Kobylisy - Zlín
29 : 34
1 branek
Další
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
SVŠ Plzeň - Astra Praha
40 : 16
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
18 : 16
video
online
S.Vršovice - TJ AŠ Mladá Boleslav
38 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
8
1
1
282 : 167
17
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
252 : 195
13
3
HC Plzeň
10
6
1
3
246 : 192
13
4
S.Vršovice
10
5
1
4
239 : 234
11
5
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
2
0
8
177 : 302
4
6
Astra Praha
10
1
0
9
144 : 250
2
Tabulka střelců
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
79
Dominika Roštejnská
TJ AŠ Mladá Boleslav
73
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
66
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
19
Lucie Skřivanová
Sokol Vršovice
9
Petra Drozdová
HC Plzeň
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
26
Petra Drozdová
HC Plzeň
16
Lenka Hrdličková
Astra Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.