Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Barbora Budinská
Post
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
41
Počet branek
12
Starty
Žákovská liga starších žaček
02.05. [AP259]
Háje - DHC Plzeň A
10 : 28
0 branek
02.05. [AP257]
Písek - Háje
19 : 17
0 branek
02.05. [AP255]
Háje - Ivančice
15 : 22
1 branek
02.05. [AP252]
Zlín A - Háje
23 : 16
2 branek
21.03. [AP160]
Háje - Veselí n.M.
10 : 17
1 branek
21.03. [AP158]
Hodonín A - Háje
6 : 20
0 branek
21.03. [AP153]
Háje - DHK B Most
20 : 18
0 branek
28.02. [AP109]
Háje - SKH Velká n.V.
11 : 13
0 branek
28.02. [AP107]
Bohunice - Háje
8 : 13
0 branek
28.02. [AP105]
Háje - DHK Pardubice A
17 : 14
0 branek
28.02. [AP102]
ZŠ Holečkova - Háje
5 : 15
0 branek
08.02. [AP056]
Žirovnice - Háje
14 : 17
0 branek
08.02. [AP054]
Háje - Slavia
13 : 14
1 branek
08.02. [AP052]
Otrokovice - Háje
16 : 19
0 branek
17.01. [AP009]
S.Vršovice - Háje
31 : 22
3 branek
17.01. [AP006]
Háje - Havl. Brod A
17 : 20
0 branek
17.01. [AP001]
Háje - Karviná
16 : 8
0 branek
1.liga mladší dorostenky
06.05. [AV045]
Slavia - Háje
28 : 19
1 branek
03.05. [AV044]
Háje - Poruba
21 : 30
0 branek
01.03. [AV017]
Háje - Slavia
14 : 19
0 branek
Společný přebor starších žákyň
19.10. [BE007]
Háje - Astra
9 : 9
0 branek
04.10. [BE002]
Kobylisy II - Astra
8 : 11
0 branek
04.10. [BE044]
TJ Turnov - Astra
6 : 12
1 branek
04.10. [BE040]
Astra - DHK Pardubice A
14 : 7
0 branek
04.10. [BE038]
Astra - TJ Sokol Bělá
12 : 3
2 branek
04.10. [BE013]
Astra - Slavia
11 : 10
0 branek
04.10. [BE033]
Astra - Kobylisy II
6 : 6
0 branek
30.09. [BE057]
Astra - Háje
11 : 10
0 branek
27.09. [BE026]
TJ Sokol Bělá - Astra
2 : 12
0 branek
27.09. [BE022]
Slavia - Astra
9 : 11
0 branek
Další
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Písek - DHK Slavoj Žirovnice
21 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - Kobylisy
27 : 43
video
online
J.Hradec - Slavia
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
10
10
0
0
298 : 171
20
2
Kobylisy
10
6
1
3
279 : 262
13
3
DHK Slavoj Žirovnice
10
4
1
5
203 : 221
9
4
Písek
10
3
1
6
238 : 255
7
5
Loko Č.Budějovice
10
3
0
7
207 : 277
6
6
J.Hradec
10
2
1
7
209 : 248
5
Tabulka střelců
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
78
Sára Kovářová
Sokol Písek
66
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
25
Kateřina Füllsacková
DHK Slavoj Žirovnice
24
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
24
Lucie Čepelová
Sokol II Kobylisy
22
Barbora Večeřová
DHC Slavia Praha
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.