Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenky
Radek Kubečka
Post
Mateřský klub
KH Kopřivnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
18
Starty
Žákovská liga starších žáků
22.03. [AO200]
Kopřivnice A - Chodov
34 : 20
0 branek
22.03. [AO198]
TJ Sokol Centrum Haná - Kopřivnice A
14 : 24
0 branek
22.03. [AO195]
HK B Most - Kopřivnice A
21 : 34
3 branek
22.03. [AO193]
Kopřivnice A - Náchod
23 : 20
1 branek
17.01. [AO039]
Sokol Nové Veselí A - Kopřivnice A
26 : 24
0 branek
17.01. [AO036]
Kopřivnice A - Dukla Praha
16 : 16
0 branek
17.01. [AO033]
TJ Sokol Bělá - Kopřivnice A
17 : 22
0 branek
17.01. [AO031]
Kopřivnice A - V. Bystřice
26 : 20
0 branek
MSL starší žáci SKUPINA A
24.05. [NB032]
Kopřivnice A - F.-Místek A
34 : 28
0 branek
08.11. [NB027]
Karviná A - Kopřivnice A
28 : 26
0 branek
30.10. [NB022]
Ostrava - Kopřivnice A
17 : 40
1 branek
18.10. [NB017]
Kopřivnice A - F.-Místek A
23 : 21
0 branek
05.10. [NB012]
Kopřivnice A - Karviná A
31 : 31
0 branek
23.09. [NB007]
Kopřivnice A - Ostrava
42 : 14
1 branek
13.09. [NB002]
F.-Místek A - Kopřivnice A
29 : 28
0 branek
01.01. [NB021]
Kopřivnice A - Polanka
39 : 14
1 branek
MSL starší žáci SKUPINA B
24.05. [ND032]
Kopřivnice B - F.-Místek B
15 : 32
1 branek
17.05. [ND044]
Sokol Krmelín - Kopřivnice B
17 : 29
2 branek
08.11. [ND027]
Karviná B - Kopřivnice B
22 : 22
0 branek
18.10. [ND017]
Kopřivnice B - F.-Místek B
22 : 22
0 branek
12.10. [ND014]
Sokol Krmelín - Kopřivnice B
17 : 19
0 branek
05.10. [ND012]
Kopřivnice B - Karviná B
19 : 13
1 branek
21.09. [ND006]
Nový Jičín - Kopřivnice B
13 : 24
1 branek
13.09. [ND002]
F.-Místek B - Kopřivnice B
16 : 22
0 branek
01.01. [ND042]
Kopřivnice B - Karviná B
22 : 25
2 branek
01.01. [ND057]
Karviná B - Kopřivnice B
16 : 20
2 branek
01.01. [ND029]
Kopřivnice B - Sokol Krmelín
31 : 11
1 branek
01.01. [ND021]
Kopřivnice B - Nový Jičín
35 : 5
1 branek
01.01. [ND059]
Kopřivnice B - Sokol Krmelín
36 : 17
0 branek
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Veselí n.M. - SVŠ Plzeň
29 : 32
video
online
Slavia - Olomouc
19 : 32
video
online
DHK Baník Most - Zlín
25 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
12
12
0
0
428 : 294
24
2
Zlín
12
9
1
2
374 : 347
19
3
HK Veselí n.M.
12
6
1
5
334 : 322
13
4
SVŠ Plzeň
12
6
0
6
346 : 333
12
5
Písek
12
4
2
6
347 : 338
10
6
Slavia
12
3
0
9
286 : 328
6
7
DHK Baník Most
12
0
0
12
240 : 393
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
113
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
93
Magdalena Svobodová
Sokol Písek
87
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
22
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
20
Hana Kratochvílová
DHK Zora Olomouc
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Klégrová
DHC Slavia Praha
28
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
18
Andrea Schejbalová
DHC SVŠ Plzeň
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.