Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Adéla Abrahámová
Post
Mateřský klub
TJ Slavoj Tachov, o.s.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
27
Počet branek
132
Starty
Žákovská liga starších žaček
12.04. [AP218]
Tachov - Slavia
14 : 29
8 branek
12.04. [AP216]
Zlín A - Tachov
22 : 7
1 branek
12.04. [AP214]
DHK Pardubice A - Tachov
28 : 14
4 branek
12.04. [AP212]
Tachov - S.Vršovice
13 : 28
5 branek
21.03. [AP159]
Tachov - DHK B Most
15 : 24
4 branek
21.03. [AP157]
Veselí n.M. - Tachov
33 : 16
7 branek
21.03. [AP155]
Tachov - Háje
10 : 25
5 branek
21.03. [AP152]
Hodonín A - Tachov
18 : 18
6 branek
28.02. [AP130]
Tachov - Loko Cheb
13 : 21
3 branek
28.02. [AP128]
Poruba - Tachov
23 : 19
9 branek
28.02. [AP125]
J.Hradec - Tachov
23 : 16
5 branek
28.02. [AP123]
Tachov - Ivančice
11 : 30
5 branek
18.01. [AP040]
Písek - Tachov
29 : 8
3 branek
18.01. [AP037]
Tachov - Žirovnice
13 : 23
7 branek
18.01. [AP034]
Tachov - SKH Velká n.V.
15 : 28
4 branek
18.01. [AP031]
Žeravice - Tachov
25 : 14
4 branek
starší žákyně
24.05. [C058]
DHC Plzeň A - Tachov
38 : 9
3 branek
25.04. [C036]
Tachov - DHC Plzeň A
14 : 30
4 branek
25.04. [C042]
Tachov - DHC Plzeň B
17 : 14
8 branek
25.04. [C034]
Tachov - Loko Cheb
14 : 16
4 branek
02.11. [C032]
Tachov - HC Plzeň A
12 : 14
5 branek
02.11. [C029]
DHC Plzeň B - Tachov
18 : 16
3 branek
02.11. [C024]
HC Plzeň A - Tachov
6 : 24
7 branek
11.10. [C016]
Tachov - DHC Plzeň B
17 : 9
5 branek
11.10. [C014]
Tachov - HC Plzeň A
25 : 4
8 branek
11.10. [C012]
Loko Cheb - Tachov
11 : 15
4 branek
14.09. [C04]
DHC Plzeň A - Tachov
22 : 10
1 branek
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.