Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenky-Čechy
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Adéla Abrahámová
Post
Mateřský klub
TJ Slavoj Tachov, o.s.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
27
Počet branek
132
Starty
Žákovská liga starších žaček
12.04. [AP218]
Tachov - Slavia
14 : 29
8 branek
12.04. [AP216]
Zlín A - Tachov
22 : 7
1 branek
12.04. [AP214]
DHK Pardubice A - Tachov
28 : 14
4 branek
12.04. [AP212]
Tachov - S.Vršovice
13 : 28
5 branek
21.03. [AP159]
Tachov - DHK B Most
15 : 24
4 branek
21.03. [AP157]
Veselí n.M. - Tachov
33 : 16
7 branek
21.03. [AP155]
Tachov - Háje
10 : 25
5 branek
21.03. [AP152]
Hodonín A - Tachov
18 : 18
6 branek
28.02. [AP130]
Tachov - Loko Cheb
13 : 21
3 branek
28.02. [AP128]
Poruba - Tachov
23 : 19
9 branek
28.02. [AP125]
J.Hradec - Tachov
23 : 16
5 branek
28.02. [AP123]
Tachov - Ivančice
11 : 30
5 branek
18.01. [AP040]
Písek - Tachov
29 : 8
3 branek
18.01. [AP037]
Tachov - Žirovnice
13 : 23
7 branek
18.01. [AP034]
Tachov - SKH Velká n.V.
15 : 28
4 branek
18.01. [AP031]
Žeravice - Tachov
25 : 14
4 branek
starší žákyně
24.05. [C058]
DHC Plzeň A - Tachov
38 : 9
3 branek
25.04. [C036]
Tachov - DHC Plzeň A
14 : 30
4 branek
25.04. [C042]
Tachov - DHC Plzeň B
17 : 14
8 branek
25.04. [C034]
Tachov - Loko Cheb
14 : 16
4 branek
02.11. [C032]
Tachov - HC Plzeň A
12 : 14
5 branek
02.11. [C029]
DHC Plzeň B - Tachov
18 : 16
3 branek
02.11. [C024]
HC Plzeň A - Tachov
6 : 24
7 branek
11.10. [C016]
Tachov - DHC Plzeň B
17 : 9
5 branek
11.10. [C014]
Tachov - HC Plzeň A
25 : 4
8 branek
11.10. [C012]
Loko Cheb - Tachov
11 : 15
4 branek
14.09. [C04]
DHC Plzeň A - Tachov
22 : 10
1 branek
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Házená J.Hradec - TJ AŠ Mladá Boleslav
42 : 13
video
online
Astra Praha - HC Plzeň
18 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená J.Hradec
10
9
0
1
320 : 199
18
2
Kobylisy
10
9
0
1
291 : 199
18
3
HC Plzeň
10
5
0
5
195 : 230
10
4
S.Vršovice
10
4
1
5
211 : 230
9
5
Astra Praha
10
2
1
7
202 : 263
5
6
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
0
0
10
176 : 274
0
Tabulka střelců
Kristýna Hanzalová
Házená Jindřichův Hradec
65
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
61
Tereza Bursíková
Sokol Kobylisy II
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Hanzalová
Házená Jindřichův Hradec
18
Veronika Líbalová
Astra Praha
12
Tereza Bursíková
Sokol Kobylisy II
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lenka Hrdličková
Astra Praha
18
Kamila Šulcová
TJ AŠ Mladá Boleslav
12
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.