Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenkyˇMorava
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Adéla Abrahámová
Post
Mateřský klub
TJ Slavoj Tachov, o.s.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
27
Počet branek
132
Starty
Žákovská liga starších žaček
12.04. [AP218]
Tachov - Slavia
14 : 29
8 branek
12.04. [AP216]
Zlín A - Tachov
22 : 7
1 branek
12.04. [AP214]
DHK Pardubice A - Tachov
28 : 14
4 branek
12.04. [AP212]
Tachov - S.Vršovice
13 : 28
5 branek
21.03. [AP159]
Tachov - DHK B Most
15 : 24
4 branek
21.03. [AP157]
Veselí n.M. - Tachov
33 : 16
7 branek
21.03. [AP155]
Tachov - Háje
10 : 25
5 branek
21.03. [AP152]
Hodonín A - Tachov
18 : 18
6 branek
28.02. [AP130]
Tachov - Loko Cheb
13 : 21
3 branek
28.02. [AP128]
Poruba - Tachov
23 : 19
9 branek
28.02. [AP125]
J.Hradec - Tachov
23 : 16
5 branek
28.02. [AP123]
Tachov - Ivančice
11 : 30
5 branek
18.01. [AP040]
Písek - Tachov
29 : 8
3 branek
18.01. [AP037]
Tachov - Žirovnice
13 : 23
7 branek
18.01. [AP034]
Tachov - SKH Velká n.V.
15 : 28
4 branek
18.01. [AP031]
Žeravice - Tachov
25 : 14
4 branek
starší žákyně
24.05. [C058]
DHC Plzeň A - Tachov
38 : 9
3 branek
25.04. [C036]
Tachov - DHC Plzeň A
14 : 30
4 branek
25.04. [C042]
Tachov - DHC Plzeň B
17 : 14
8 branek
25.04. [C034]
Tachov - Loko Cheb
14 : 16
4 branek
02.11. [C032]
Tachov - HC Plzeň A
12 : 14
5 branek
02.11. [C029]
DHC Plzeň B - Tachov
18 : 16
3 branek
02.11. [C024]
HC Plzeň A - Tachov
6 : 24
7 branek
11.10. [C016]
Tachov - DHC Plzeň B
17 : 9
5 branek
11.10. [C014]
Tachov - HC Plzeň A
25 : 4
8 branek
11.10. [C012]
Loko Cheb - Tachov
11 : 15
4 branek
14.09. [C04]
DHC Plzeň A - Tachov
22 : 10
1 branek
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - Zábřeh
31 : 31
video
online
Sokol Poruba B - Karviná
24 : 38
video
online
H.Brod - Bohunice
26 : 17
video
online
SKH Velká n.V. - DHK Zora Olomouc B
22 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
14
10
2
2
353 : 300
22
2
SKH Velká n.V.
14
8
1
5
338 : 295
17
3
Bohunice
14
8
0
6
290 : 316
16
4
H.Brod
14
7
0
7
371 : 346
14
5
Zábřeh
14
7
1
6
373 : 389
14
6
Karviná
14
6
0
8
346 : 345
12
7
Sokol Poruba B
14
4
1
9
355 : 381
9
8
DHK Pardubice
14
3
1
10
327 : 381
7
Tabulka střelců
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
109
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
91
Eliška Desortová
Sokol Poruba B
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
40
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
22
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
38
Kateřina Jochová
SKH Velká n.V.
22
Markéta Jirásková
DHK Pardubice
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.