Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenky Morava
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Kateřina Martinková
Post
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
59
Počet branek
235
Starty
Žákovská liga starších žaček
03.05. [AP290]
Hodonín A - S.Vršovice
13 : 25
6 branek
03.05. [AP287]
S.Vršovice - Bohunice
24 : 13
5 branek
03.05. [AP284]
S.Vršovice - J.Hradec
14 : 19
1 branek
03.05. [AP281]
Žirovnice - S.Vršovice
14 : 17
0 branek
12.04. [AP219]
S.Vršovice - Zlín A
9 : 22
5 branek
12.04. [AP217]
DHK Pardubice A - S.Vršovice
14 : 15
5 branek
12.04. [AP215]
S.Vršovice - Slavia
21 : 17
13 branek
12.04. [AP212]
Tachov - S.Vršovice
13 : 28
7 branek
22.03. [AP199]
DHC Plzeň A - S.Vršovice
21 : 24
2 branek
22.03. [AP196]
S.Vršovice - SKH Velká n.V.
13 : 23
5 branek
22.03. [AP193]
Poruba - S.Vršovice
15 : 23
4 branek
22.03. [AP191]
S.Vršovice - Kobylisy II
19 : 16
2 branek
28.02. [AP139]
S.Vršovice - Zlín B
21 : 19
5 branek
28.02. [AP137]
Otrokovice - S.Vršovice
24 : 23
2 branek
28.02. [AP132]
Písek - S.Vršovice
18 : 14
1 branek
08.02. [AP080]
Ivančice - S.Vršovice
29 : 15
2 branek
08.02. [AP077]
S.Vršovice - Žeravice
22 : 18
4 branek
08.02. [AP074]
S.Vršovice - Veselí n.M.
12 : 23
3 branek
08.02. [AP071]
ZŠ Holečkova - S.Vršovice
9 : 31
5 branek
17.01. [AP009]
S.Vršovice - Háje
31 : 22
8 branek
17.01. [AP007]
Karviná - S.Vršovice
12 : 20
2 branek
17.01. [AP005]
S.Vršovice - Loko Cheb
24 : 19
11 branek
17.01. [AP002]
Havl. Brod A - S.Vršovice
20 : 18
4 branek
Liga mladší dorostenky Č sk.A
15.11. [AVA024]
Háje - DHC Plzeň
19 : 18
1 branek
01.11. [AVA017]
Háje - HK Spartak Ústí n.L.
23 : 15
0 branek
25.10. [AVA015]
Háje - S.Vršovice
36 : 16
3 branek
18.10. [AVA010]
DHK Baník Most - Háje
11 : 18
2 branek
28.09. [AVA005]
Háje - HC Plzeň
28 : 26
2 branek
20.09. [AVA002]
HK Spartak Ústí n.L. - Háje
17 : 25
2 branek
2.liga mladší dorostenky Č
23.05. [AVE054]
Písek - S.Vršovice
22 : 33
5 branek
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
37 : 21
video
online
Poruba - HK Hodonín
29 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
10
9
0
1
306 : 219
18
2
HK Hodonín
10
7
0
3
260 : 215
14
3
H.Brod
10
6
0
4
290 : 238
12
4
Sokol V. Meziříčí
10
6
0
4
269 : 243
12
5
TJ Jiskra Otrokovice
10
2
0
8
196 : 288
4
6
HC Ostrava
10
0
0
10
174 : 292
0
Tabulka střelců
Simona Višňovská
HK Hodonín
76
Veronika Fuksová
TJ Jiskra Otrokovice
73
Barbora Šustková
Sokol Poruba
66
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Šustková
Sokol Poruba
21
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
16
Veronika Fuksová
TJ Jiskra Otrokovice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Bergerová
TJ Jiskra Otrokovice
14
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
12
Lucie Bydžovská
HK Hodonín
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.