Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenky Morava
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Tomáš Garba
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
51
Starty
Žákovská liga starších žáků
11.04. [AO238]
F.-Místek A - Náchod
23 : 19
0 branek
11.04. [AO236]
STM Olomouc - F.-Místek A
21 : 20
0 branek
11.04. [AO234]
Dukla Praha - F.-Místek A
23 : 14
0 branek
11.04. [AO232]
F.-Místek A - Jičín
25 : 19
2 branek
21.03. [AO159]
Sokol Úvaly A - F.-Místek A
24 : 22
2 branek
21.03. [AO156]
F.-Místek A - Zubří A
17 : 22
1 branek
21.03. [AO153]
TJ Sokol Bělá - F.-Místek A
20 : 16
1 branek
21.03. [AO151]
F.-Místek A - Talent A
17 : 24
2 branek
28.02. [AO119]
V. Bystřice - F.-Místek A
25 : 27
2 branek
28.02. [AO116]
F.-Místek A - HK B Most
19 : 19
2 branek
28.02. [AO113]
Telnice - F.-Místek A
14 : 28
1 branek
28.02. [AO111]
F.-Místek A - Karviná A
15 : 26
1 branek
08.02. [AO080]
F.-Místek A - Loko Louny
19 : 26
0 branek
08.02. [AO078]
Zlín A - F.-Místek A
18 : 13
2 branek
08.02. [AO075]
Sokol Nové Veselí A - F.-Místek A
25 : 19
1 branek
08.02. [AO073]
F.-Místek A - Chodov
17 : 18
1 branek
18.01. [AO050]
Uherské Hradiště - F.-Místek A
18 : 39
2 branek
18.01. [AO047]
F.-Místek A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 17
1 branek
18.01. [AO044]
F.-Místek A - Litovel
32 : 10
8 branek
18.01. [AO041]
Strakonice - F.-Místek A
19 : 31
5 branek
MSL starší žáci SKUPINA A
30.05. [NB035]
F.-Místek A - Karviná A
31 : 19
0 branek
24.05. [NB032]
Kopřivnice A - F.-Místek A
34 : 28
0 branek
16.05. [NB045]
F.-Místek A - Polanka
35 : 19
7 branek
14.03. [NB047]
F.-Místek A - Kopřivnice A
30 : 27
1 branek
16.11. [NB030]
Polanka - F.-Místek A
15 : 23
1 branek
08.11. [NB025]
F.-Místek A - Ostrava
38 : 16
4 branek
18.10. [NB017]
Kopřivnice A - F.-Místek A
23 : 21
1 branek
11.10. [NB015]
F.-Místek A - Polanka
40 : 24
2 branek
02.10. [NB010]
Ostrava - F.-Místek A
10 : 37
1 branek
20.09. [NB005]
F.-Místek A - Karviná A
19 : 32
0 branek
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
37 : 21
video
online
Poruba - HK Hodonín
29 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
10
9
0
1
306 : 219
18
2
HK Hodonín
10
7
0
3
260 : 215
14
3
H.Brod
10
6
0
4
290 : 238
12
4
Sokol V. Meziříčí
10
6
0
4
269 : 243
12
5
TJ Jiskra Otrokovice
10
2
0
8
196 : 288
4
6
HC Ostrava
10
0
0
10
174 : 292
0
Tabulka střelců
Simona Višňovská
HK Hodonín
76
Veronika Fuksová
TJ Jiskra Otrokovice
73
Barbora Šustková
Sokol Poruba
66
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Šustková
Sokol Poruba
21
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
16
Veronika Fuksová
TJ Jiskra Otrokovice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Bergerová
TJ Jiskra Otrokovice
14
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
12
Lucie Bydžovská
HK Hodonín
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.