Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Tomáš Garba
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
51
Starty
Žákovská liga starších žáků
11.04. [AO238]
F.-Místek A - Náchod
23 : 19
0 branek
11.04. [AO236]
STM Olomouc - F.-Místek A
21 : 20
0 branek
11.04. [AO234]
Dukla Praha - F.-Místek A
23 : 14
0 branek
11.04. [AO232]
F.-Místek A - Jičín
25 : 19
2 branek
21.03. [AO159]
Sokol Úvaly A - F.-Místek A
24 : 22
2 branek
21.03. [AO156]
F.-Místek A - Zubří A
17 : 22
1 branek
21.03. [AO153]
TJ Sokol Bělá - F.-Místek A
20 : 16
1 branek
21.03. [AO151]
F.-Místek A - Talent A
17 : 24
2 branek
28.02. [AO119]
V. Bystřice - F.-Místek A
25 : 27
2 branek
28.02. [AO116]
F.-Místek A - HK B Most
19 : 19
2 branek
28.02. [AO113]
Telnice - F.-Místek A
14 : 28
1 branek
28.02. [AO111]
F.-Místek A - Karviná A
15 : 26
1 branek
08.02. [AO080]
F.-Místek A - Loko Louny
19 : 26
0 branek
08.02. [AO078]
Zlín A - F.-Místek A
18 : 13
2 branek
08.02. [AO075]
Sokol Nové Veselí A - F.-Místek A
25 : 19
1 branek
08.02. [AO073]
F.-Místek A - Chodov
17 : 18
1 branek
18.01. [AO050]
Uherské Hradiště - F.-Místek A
18 : 39
2 branek
18.01. [AO047]
F.-Místek A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 17
1 branek
18.01. [AO044]
F.-Místek A - Litovel
32 : 10
8 branek
18.01. [AO041]
Strakonice - F.-Místek A
19 : 31
5 branek
MSL starší žáci SKUPINA A
30.05. [NB035]
F.-Místek A - Karviná A
31 : 19
0 branek
24.05. [NB032]
Kopřivnice A - F.-Místek A
34 : 28
0 branek
16.05. [NB045]
F.-Místek A - Polanka
35 : 19
7 branek
14.03. [NB047]
F.-Místek A - Kopřivnice A
30 : 27
1 branek
16.11. [NB030]
Polanka - F.-Místek A
15 : 23
1 branek
08.11. [NB025]
F.-Místek A - Ostrava
38 : 16
4 branek
18.10. [NB017]
Kopřivnice A - F.-Místek A
23 : 21
1 branek
11.10. [NB015]
F.-Místek A - Polanka
40 : 24
2 branek
02.10. [NB010]
Ostrava - F.-Místek A
10 : 37
1 branek
20.09. [NB005]
F.-Místek A - Karviná A
19 : 32
0 branek
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - DHC Plzeň
24 : 31
video
online
Poruba - Zlín
31 : 25
video
online
Slavia - Olomouc
28 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
12
10
0
2
304 : 242
20
2
Poruba
12
9
0
3
330 : 281
18
3
Zlín
12
7
0
5
334 : 301
14
4
Olomouc
12
6
0
6
335 : 291
12
5
DHC Plzeň
12
4
0
8
262 : 299
8
6
Kobylisy
12
4
0
8
326 : 384
8
7
Háje
12
2
0
10
235 : 328
4
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
102
Michaela Konečná
Sokol Poruba
91
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
86
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
29
Michaela Konečná
Sokol Poruba
26
Denisa Přečková
Sokol Poruba
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
38
Barbora Večeřová
DHC Slavia Praha
22
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.