Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenkyˇMorava
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Tomáš Garba
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
51
Starty
Žákovská liga starších žáků
11.04. [AO238]
F.-Místek A - Náchod
23 : 19
0 branek
11.04. [AO236]
STM Olomouc - F.-Místek A
21 : 20
0 branek
11.04. [AO234]
Dukla Praha - F.-Místek A
23 : 14
0 branek
11.04. [AO232]
F.-Místek A - Jičín
25 : 19
2 branek
21.03. [AO159]
Sokol Úvaly A - F.-Místek A
24 : 22
2 branek
21.03. [AO156]
F.-Místek A - Zubří A
17 : 22
1 branek
21.03. [AO153]
TJ Sokol Bělá - F.-Místek A
20 : 16
1 branek
21.03. [AO151]
F.-Místek A - Talent A
17 : 24
2 branek
28.02. [AO119]
V. Bystřice - F.-Místek A
25 : 27
2 branek
28.02. [AO116]
F.-Místek A - HK B Most
19 : 19
2 branek
28.02. [AO113]
Telnice - F.-Místek A
14 : 28
1 branek
28.02. [AO111]
F.-Místek A - Karviná A
15 : 26
1 branek
08.02. [AO080]
F.-Místek A - Loko Louny
19 : 26
0 branek
08.02. [AO078]
Zlín A - F.-Místek A
18 : 13
2 branek
08.02. [AO075]
Sokol Nové Veselí A - F.-Místek A
25 : 19
1 branek
08.02. [AO073]
F.-Místek A - Chodov
17 : 18
1 branek
18.01. [AO050]
Uherské Hradiště - F.-Místek A
18 : 39
2 branek
18.01. [AO047]
F.-Místek A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 17
1 branek
18.01. [AO044]
F.-Místek A - Litovel
32 : 10
8 branek
18.01. [AO041]
Strakonice - F.-Místek A
19 : 31
5 branek
MSL starší žáci SKUPINA A
30.05. [NB035]
F.-Místek A - Karviná A
31 : 19
0 branek
24.05. [NB032]
Kopřivnice A - F.-Místek A
34 : 28
0 branek
16.05. [NB045]
F.-Místek A - Polanka
35 : 19
7 branek
14.03. [NB047]
F.-Místek A - Kopřivnice A
30 : 27
1 branek
16.11. [NB030]
Polanka - F.-Místek A
15 : 23
1 branek
08.11. [NB025]
F.-Místek A - Ostrava
38 : 16
4 branek
18.10. [NB017]
Kopřivnice A - F.-Místek A
23 : 21
1 branek
11.10. [NB015]
F.-Místek A - Polanka
40 : 24
2 branek
02.10. [NB010]
Ostrava - F.-Místek A
10 : 37
1 branek
20.09. [NB005]
F.-Místek A - Karviná A
19 : 32
0 branek
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - Zábřeh
31 : 31
video
online
Sokol Poruba B - Karviná
24 : 38
video
online
H.Brod - Bohunice
26 : 17
video
online
SKH Velká n.V. - DHK Zora Olomouc B
22 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
14
10
2
2
353 : 300
22
2
SKH Velká n.V.
14
8
1
5
338 : 295
17
3
Bohunice
14
8
0
6
290 : 316
16
4
H.Brod
14
7
0
7
371 : 346
14
5
Zábřeh
14
7
1
6
373 : 389
14
6
Karviná
14
6
0
8
346 : 345
12
7
Sokol Poruba B
14
4
1
9
355 : 381
9
8
DHK Pardubice
14
3
1
10
327 : 381
7
Tabulka střelců
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
109
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
91
Eliška Desortová
Sokol Poruba B
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
40
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
22
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
38
Kateřina Jochová
SKH Velká n.V.
22
Markéta Jirásková
DHK Pardubice
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.