Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Tomáš Garba
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
51
Starty
Žákovská liga starších žáků
11.04. [AO238]
F.-Místek A - Náchod
23 : 19
0 branek
11.04. [AO236]
STM Olomouc - F.-Místek A
21 : 20
0 branek
11.04. [AO234]
Dukla Praha - F.-Místek A
23 : 14
0 branek
11.04. [AO232]
F.-Místek A - Jičín
25 : 19
2 branek
21.03. [AO159]
Sokol Úvaly A - F.-Místek A
24 : 22
2 branek
21.03. [AO156]
F.-Místek A - Zubří A
17 : 22
1 branek
21.03. [AO153]
TJ Sokol Bělá - F.-Místek A
20 : 16
1 branek
21.03. [AO151]
F.-Místek A - Talent A
17 : 24
2 branek
28.02. [AO119]
V. Bystřice - F.-Místek A
25 : 27
2 branek
28.02. [AO116]
F.-Místek A - HK B Most
19 : 19
2 branek
28.02. [AO113]
Telnice - F.-Místek A
14 : 28
1 branek
28.02. [AO111]
F.-Místek A - Karviná A
15 : 26
1 branek
08.02. [AO080]
F.-Místek A - Loko Louny
19 : 26
0 branek
08.02. [AO078]
Zlín A - F.-Místek A
18 : 13
2 branek
08.02. [AO075]
Sokol Nové Veselí A - F.-Místek A
25 : 19
1 branek
08.02. [AO073]
F.-Místek A - Chodov
17 : 18
1 branek
18.01. [AO050]
Uherské Hradiště - F.-Místek A
18 : 39
2 branek
18.01. [AO047]
F.-Místek A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 17
1 branek
18.01. [AO044]
F.-Místek A - Litovel
32 : 10
8 branek
18.01. [AO041]
Strakonice - F.-Místek A
19 : 31
5 branek
MSL starší žáci SKUPINA A
30.05. [NB035]
F.-Místek A - Karviná A
31 : 19
0 branek
24.05. [NB032]
Kopřivnice A - F.-Místek A
34 : 28
0 branek
16.05. [NB045]
F.-Místek A - Polanka
35 : 19
7 branek
14.03. [NB047]
F.-Místek A - Kopřivnice A
30 : 27
1 branek
16.11. [NB030]
Polanka - F.-Místek A
15 : 23
1 branek
08.11. [NB025]
F.-Místek A - Ostrava
38 : 16
4 branek
18.10. [NB017]
Kopřivnice A - F.-Místek A
23 : 21
1 branek
11.10. [NB015]
F.-Místek A - Polanka
40 : 24
2 branek
02.10. [NB010]
Ostrava - F.-Místek A
10 : 37
1 branek
20.09. [NB005]
F.-Místek A - Karviná A
19 : 32
0 branek
Další
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Bohunice
14 : 14
video
online
Poruba - H.Brod
42 : 7
video
online
DHK Pardubice - HK Ivančice
21 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
10
9
1
0
343 : 185
19
2
HK Ivančice
10
7
1
2
295 : 215
14
3
H.Brod
10
5
0
5
262 : 297
10
4
DHK Pardubice
10
4
0
6
217 : 285
8
5
Bohunice
10
2
1
7
176 : 252
5
6
DHK Zora Olomouc B
10
1
1
8
203 : 262
3
Tabulka střelců
Denisa Přečková
Sokol Poruba
72
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
68
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
58
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
15
Natálie Svobodová
HK Ivančice
13
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
20
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
18
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.