Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár ženy-předkolo
Český pohár ženy-1.kolo
Český pohár ženy-2.kolo
Český pohár ženy-3.kolo-osmifinále
Český pohár ženy-4.kolo-čtvrtfinále
Český pohár ženy-5.kolo-semifinále
Český pohár ženy-6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Tomáš Garba
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
51
Starty
Žákovská liga starších žáků
11.04. [AO238]
F.-Místek A - Náchod
23 : 19
0 branek
11.04. [AO236]
STM Olomouc - F.-Místek A
21 : 20
0 branek
11.04. [AO234]
Dukla Praha - F.-Místek A
23 : 14
0 branek
11.04. [AO232]
F.-Místek A - Jičín
25 : 19
2 branek
21.03. [AO159]
Sokol Úvaly A - F.-Místek A
24 : 22
2 branek
21.03. [AO156]
F.-Místek A - Zubří A
17 : 22
1 branek
21.03. [AO153]
TJ Sokol Bělá - F.-Místek A
20 : 16
1 branek
21.03. [AO151]
F.-Místek A - Talent A
17 : 24
2 branek
28.02. [AO119]
V. Bystřice - F.-Místek A
25 : 27
2 branek
28.02. [AO116]
F.-Místek A - HK B Most
19 : 19
2 branek
28.02. [AO113]
Telnice - F.-Místek A
14 : 28
1 branek
28.02. [AO111]
F.-Místek A - Karviná A
15 : 26
1 branek
08.02. [AO080]
F.-Místek A - Loko Louny
19 : 26
0 branek
08.02. [AO078]
Zlín A - F.-Místek A
18 : 13
2 branek
08.02. [AO075]
Sokol Nové Veselí A - F.-Místek A
25 : 19
1 branek
08.02. [AO073]
F.-Místek A - Chodov
17 : 18
1 branek
18.01. [AO050]
Uherské Hradiště - F.-Místek A
18 : 39
2 branek
18.01. [AO047]
F.-Místek A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 17
1 branek
18.01. [AO044]
F.-Místek A - Litovel
32 : 10
8 branek
18.01. [AO041]
Strakonice - F.-Místek A
19 : 31
5 branek
MSL starší žáci SKUPINA A
30.05. [NB035]
F.-Místek A - Karviná A
31 : 19
0 branek
24.05. [NB032]
Kopřivnice A - F.-Místek A
34 : 28
0 branek
16.05. [NB045]
F.-Místek A - Polanka
35 : 19
7 branek
14.03. [NB047]
F.-Místek A - Kopřivnice A
30 : 27
1 branek
16.11. [NB030]
Polanka - F.-Místek A
15 : 23
1 branek
08.11. [NB025]
F.-Místek A - Ostrava
38 : 16
4 branek
18.10. [NB017]
Kopřivnice A - F.-Místek A
23 : 21
1 branek
11.10. [NB015]
F.-Místek A - Polanka
40 : 24
2 branek
02.10. [NB010]
Ostrava - F.-Místek A
10 : 37
1 branek
20.09. [NB005]
F.-Místek A - Karviná A
19 : 32
0 branek
Další
Předchozí kola
Český pohár ženy-6.kolo-finále - výsledky
video
online
Baník Most - Slavia Praha
30 : 19
Tabulka střelců
Lucia Súkenníková
DHK Baník Most
29
Tatiana Gajdošíková
HC Veselí n.M.
28
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice A
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Palátová
TJ Lesana Zubří
11
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
9
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
14
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
14
Nikola Vyčítalová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.