Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Simona Dohnalová
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
41
Počet branek
106
Starty
Žákovská liga starších žaček
03.05. [AP295]
Otrokovice - Karviná
25 : 11
1 branek
03.05. [AP294]
Karviná - Kobylisy II
15 : 25
0 branek
03.05. [AP292]
ZŠ Holečkova - Karviná
22 : 14
1 branek
11.04. [AP239]
Karviná - Písek
16 : 29
0 branek
11.04. [AP237]
Bohunice - Karviná
19 : 22
1 branek
11.04. [AP235]
Karviná - Poruba
17 : 17
1 branek
11.04. [AP232]
Veselí n.M. - Karviná
25 : 10
0 branek
Moravskoslezská liga starší žačky
30.05. [NJ075]
Karviná - Nový Jičín
34 : 10
0 branek
24.05. [NJ110]
Poruba - Karviná
21 : 37
0 branek
17.05. [NJ107]
Karviná - Bohumín
35 : 5
0 branek
10.05. [NJ103]
Nový Jičín - Karviná
14 : 29
4 branek
21.03. [NJ079]
Bohumín - Karviná
10 : 37
1 branek
12.11. [NJ040]
Hlučín - Karviná
30 : 24
0 branek
09.11. [NJ033]
Karviná - Ostrava-Zábřeh
30 : 33
0 branek
01.11. [NJ032]
Karviná - HC Ostrava
24 : 21
0 branek
28.10. [NJ051]
Karviná - Bohumín
46 : 5
0 branek
24.10. [NJ026]
Karviná - Poruba
23 : 16
0 branek
22.10. [NJ023]
Bohumín - Karviná
6 : 41
2 branek
28.09. [NJ012]
Karviná - Hlučín
21 : 22
0 branek
20.09. [NJ005]
Ostrava-Zábřeh - Karviná
25 : 27
1 branek
01.01. [NJ088]
Karviná - HC Ostrava
34 : 26
0 branek
Moravskoslezská liga mladší žačky
13.06. [NK068]
Karviná - TJ TŽ Třinec
15 : 23
2 branek
30.05. [NK075]
Karviná - Nový Jičín
24 : 18
8 branek
24.05. [NK110]
Poruba - Karviná
24 : 24
6 branek
17.05. [NK107]
Karviná - Bohumín
34 : 7
8 branek
10.05. [NK103]
Nový Jičín - Karviná
23 : 25
5 branek
01.05. [NK061]
Sokol Hrabůvka - Karviná
32 : 27
7 branek
26.04. [NK096]
TJ TŽ Třinec - Karviná
19 : 23
2 branek
21.03. [NK079]
Bohumín - Karviná
13 : 34
6 branek
23.11. [NK047]
Nový Jičín - Karviná
21 : 25
6 branek
Další
Předchozí kola
Skupina XXX - Otrokovice - výsledky
video
online
Tachov - Karviná
0 : 10 k.
video
online
ZŠ Holečkova - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Otrokovice - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Tachov - Kobylisy II
0 : 10 k.
video
online
Otrokovice - Kobylisy II
18 : 16
video
online
ZŠ Holečkova - Karviná
22 : 14
video
online
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
video
online
Karviná - Kobylisy II
15 : 25
video
online
Otrokovice - Karviná
25 : 11
video
online
Kobylisy II - ZŠ Holečkova
21 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
24
24
0
0
629 : 326
48
2
Veselí n.M.
24
22
1
1
524 : 334
45
3
DHC Plzeň A
24
21
0
3
514 : 368
42
4
Zlín A
24
21
0
3
537 : 313
42
5
Písek
24
17
2
5
495 : 384
36
6
Havl. Brod A
24
16
1
7
518 : 458
33
7
S.Vršovice
24
16
0
8
492 : 427
32
8
Zlín B
24
16
0
8
462 : 388
32
9
Otrokovice
24
14
2
8
403 : 384
30
10
J.Hradec
24
14
1
9
438 : 430
29
11
SKH Velká n.V.
24
13
3
8
423 : 359
29
12
Slavia
24
13
1
10
415 : 386
27
13
Kobylisy II
24
12
1
11
437 : 419
25
14
Háje
24
12
0
12
398 : 378
24
15
Žeravice
24
8
1
15
436 : 479
17
16
Žirovnice
24
8
0
16
363 : 394
16
17
DHK Pardubice A
24
8
0
16
423 : 477
16
18
DHK B Most
24
7
2
15
444 : 511
16
19
Bohunice
24
7
1
16
315 : 394
15
20
Hodonín A
24
5
3
16
398 : 537
13
21
ZŠ Holečkova
24
6
0
18
352 : 488
12
22
Loko Cheb
24
4
1
19
402 : 534
9
23
Karviná
24
3
1
20
304 : 451
7
24
Poruba
24
1
2
21
287 : 517
4
25
Tachov
24
0
1
23
216 : 489
1
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín A
192
Adéla Velková
SK Žeravice
181
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
50
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
49
Valerie Smetková
HK Hodonín A
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
38
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
36
Hana Lapšanská
SKH Velká nad Veličkou
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.