Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár ženy-předkolo
Český pohár ženy-1.kolo
Český pohár ženy-2.kolo
Český pohár ženy-3.kolo-osmifinále
Český pohár ženy-4.kolo-čtvrtfinále
Český pohár ženy-5.kolo-semifinále
Český pohár ženy-6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Michaela Plachá
Post
Mateřský klub
HC Zlín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
50
Počet branek
151
Starty
ZL starší žačky
16.05. [ZE099]
Zlín C - L.Zubří
18 : 26
6 branek
29.04. [ZE092]
Zlín A - Zlín B
31 : 31
5 branek
26.04. [ZE087]
Zlín C - Kunovice
32 : 15
5 branek
25.04. [ZE084]
Zora Olomouc - Zlín A
12 : 29
6 branek
18.04. [ZE081]
Zlín A - L.Zubří
35 : 17
7 branek
15.04. [ZE076]
Zlín C - Otrokovice
19 : 22
3 branek
11.04. [ZE075]
Velká Bystřice - Zlín A
26 : 25
2 branek
25.03. [ZE070]
Zlín A - Zlín C
35 : 15
2 branek
22.11. [ZE063]
Zlín A - Velká Bystřice
33 : 9
1 branek
15.11. [ZE058]
Zlín C - Zlín A
8 : 30
6 branek
05.11. [ZE052]
Zlín A - Kunovice
36 : 20
4 branek
02.11. [ZE045]
Žeravice - Zlín A
21 : 27
5 branek
01.11. [ZE047]
Zlín C - Zora Olomouc
17 : 22
7 branek
19.10. [ZE041]
Zlín A - ZŠ Holečkova
41 : 10
2 branek
05.10. [ZE030]
Zlín A - Otrokovice
28 : 16
1 branek
28.09. [ZE024]
Kunovice - Zlín C
21 : 22
3 branek
20.09. [ZE018]
Zlín B - Zlín A
21 : 23
4 branek
14.09. [ZE008]
Zlín A - Zora Olomouc
36 : 14
1 branek
13.09. [ZE011]
ZŠ Holečkova - Zlín C
9 : 16
4 branek
07.09. [ZE005]
L.Zubří - Zlín A
10 : 23
1 branek
Zpět
Předchozí kola
Český pohár ženy-6.kolo-finále - výsledky
video
online
Baník Most - Slavia Praha
30 : 19
Tabulka střelců
Lucia Súkenníková
DHK Baník Most
29
Tatiana Gajdošíková
HC Veselí n.M.
28
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice A
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Palátová
TJ Lesana Zubří
11
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
9
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
14
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
14
Nikola Vyčítalová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.