Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Klaudie Kleislová
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
0
Starty
Žákovská liga starších žaček
03.05. [AP296]
Kobylisy II - ZŠ Holečkova
21 : 12
0 branek
03.05. [AP293]
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
0 branek
03.05. [AP292]
ZŠ Holečkova - Karviná
22 : 14
0 branek
11.04. [AP248]
ZŠ Holečkova - Žirovnice
18 : 20
0 branek
11.04. [AP246]
DHC Plzeň A - ZŠ Holečkova
26 : 16
0 branek
11.04. [AP244]
DHK B Most - ZŠ Holečkova
20 : 27
0 branek
11.04. [AP242]
ZŠ Holečkova - Loko Cheb
25 : 19
0 branek
22.03. [AP188]
ZŠ Holečkova - Písek
13 : 16
0 branek
22.03. [AP186]
Havl. Brod A - ZŠ Holečkova
32 : 16
0 branek
22.03. [AP184]
J.Hradec - ZŠ Holečkova
25 : 22
0 branek
22.03. [AP182]
ZŠ Holečkova - Slavia
15 : 22
0 branek
18.01. [AP019]
Poruba - ZŠ Holečkova
18 : 22
0 branek
18.01. [AP016]
ZŠ Holečkova - Zlín B
13 : 14
0 branek
18.01. [AP013]
Hodonín A - ZŠ Holečkova
14 : 18
0 branek
18.01. [AP011]
ZŠ Holečkova - Zlín A
13 : 25
0 branek
ZL starší žačky
07.06. [ZE109]
Velká Bystřice - Zora Olomouc
23 : 24
0 branek
16.05. [ZE100]
Kunovice - Zora Olomouc
17 : 26
0 branek
14.05. [ZE091]
Otrokovice - Zora Olomouc
19 : 18
0 branek
11.05. [ZE106]
Zora Olomouc - Zlín C
28 : 24
0 branek
09.05. [ZE095]
Zora Olomouc - Žeravice
21 : 24
0 branek
25.04. [ZE084]
Zora Olomouc - Zlín A
12 : 29
0 branek
18.04. [ZE082]
Zlín B - Zora Olomouc
27 : 21
0 branek
13.04. [ZE073]
ZŠ Holečkova - Zora Olomouc
13 : 35
0 branek
28.03. [ZE072]
Zora Olomouc - L.Zubří
24 : 20
0 branek
15.11. [ZE060]
L.Zubří - Zora Olomouc
24 : 24
0 branek
08.11. [ZE050]
Zora Olomouc - Velká Bystřice
19 : 24
0 branek
01.11. [ZE047]
Zlín C - Zora Olomouc
17 : 22
0 branek
18.10. [ZE039]
Zora Olomouc - Kunovice
23 : 10
0 branek
11.10. [ZE034]
Žeravice - Zora Olomouc
27 : 22
0 branek
05.10. [ZE006]
Zora Olomouc - Zlín B
18 : 22
0 branek
Další
Předchozí kola
2.kolo podzim II - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - Bohunice
35 : 21
video
online
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
25 : 23
video
online
DHK Pardubice - HK Ivančice
25 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
10
9
1
0
281 : 212
19
2
Sokol V. Meziříčí
10
5
1
4
298 : 260
11
3
DHK Pardubice
10
5
1
4
257 : 257
11
4
SK Velká Bystřice
10
5
0
5
240 : 268
10
5
HK Hodonín
10
4
1
5
262 : 272
9
6
Bohunice
10
0
0
10
213 : 282
0
Tabulka střelců
Simona Višňovská
HK Hodonín
74
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
69
Veronika Stará
Tatran Bohunice
66
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Stará
Tatran Bohunice
39
Natália Csenkeyová
HK Hodonín
26
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Březovjáková
DHK Pardubice
22
Aneta Begalová
SK Velká Bystřice
22
Jitka Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.