Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenky-Čechy
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Lenka Bartůňková
Post
Mateřský klub
DHK Pardubice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
56
Počet branek
108
Starty
Žákovská liga starších žaček
01.05. [AP269]
DHK Pardubice A - DHK B Most
22 : 24
1 branek
01.05. [AP267]
Poruba - DHK Pardubice A
17 : 29
5 branek
01.05. [AP265]
DHK Pardubice A - Žeravice
29 : 22
3 branek
01.05. [AP262]
Havl. Brod A - DHK Pardubice A
24 : 14
3 branek
12.04. [AP220]
Slavia - DHK Pardubice A
21 : 16
0 branek
12.04. [AP217]
DHK Pardubice A - S.Vršovice
14 : 15
2 branek
12.04. [AP214]
DHK Pardubice A - Tachov
28 : 14
4 branek
12.04. [AP211]
Zlín A - DHK Pardubice A
26 : 10
0 branek
21.03. [AP179]
Zlín B - DHK Pardubice A
22 : 12
0 branek
21.03. [AP176]
DHK Pardubice A - Ivančice
17 : 30
4 branek
21.03. [AP173]
Karviná - DHK Pardubice A
16 : 17
2 branek
21.03. [AP171]
DHK Pardubice A - Žirovnice
18 : 14
5 branek
28.02. [AP110]
DHK Pardubice A - Bohunice
13 : 18
2 branek
28.02. [AP108]
ZŠ Holečkova - DHK Pardubice A
10 : 21
4 branek
28.02. [AP103]
DHK Pardubice A - SKH Velká n.V.
13 : 21
2 branek
08.02. [AP090]
DHK Pardubice A - Kobylisy II
19 : 26
6 branek
08.02. [AP088]
Loko Cheb - DHK Pardubice A
18 : 26
7 branek
08.02. [AP085]
Písek - DHK Pardubice A
16 : 12
0 branek
08.02. [AP083]
DHK Pardubice A - Hodonín A
22 : 17
2 branek
18.01. [AP049]
DHK Pardubice A - Veselí n.M.
11 : 25
1 branek
18.01. [AP047]
Otrokovice - DHK Pardubice A
19 : 15
3 branek
18.01. [AP045]
DHK Pardubice A - DHC Plzeň A
15 : 21
4 branek
18.01. [AP042]
J.Hradec - DHK Pardubice A
24 : 16
3 branek
Liga mladší dorostenky M sk.C
30.11. [AVC029]
DHK Pardubice - HK Ivančice
21 : 28
3 branek
22.11. [AVC027]
Bohunice - DHK Pardubice
26 : 20
1 branek
16.11. [AVC022]
DHK Zora Olomouc B - DHK Pardubice
22 : 24
2 branek
02.11. [AVC017]
H.Brod - DHK Pardubice
35 : 27
2 branek
19.10. [AVC012]
DHK Pardubice - Bohunice
21 : 20
0 branek
05.10. [AVC007]
DHK Pardubice - DHK Zora Olomouc B
24 : 22
3 branek
28.09. [AVC006]
Poruba - DHK Pardubice
38 : 20
2 branek
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Házená J.Hradec - TJ AŠ Mladá Boleslav
42 : 13
video
online
Astra Praha - HC Plzeň
18 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená J.Hradec
10
9
0
1
320 : 199
18
2
Kobylisy
10
9
0
1
291 : 199
18
3
HC Plzeň
10
5
0
5
195 : 230
10
4
S.Vršovice
10
4
1
5
211 : 230
9
5
Astra Praha
10
2
1
7
202 : 263
5
6
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
0
0
10
176 : 274
0
Tabulka střelců
Kristýna Hanzalová
Házená Jindřichův Hradec
65
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
61
Tereza Bursíková
Sokol Kobylisy II
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Hanzalová
Házená Jindřichův Hradec
18
Veronika Líbalová
Astra Praha
12
Tereza Bursíková
Sokol Kobylisy II
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lenka Hrdličková
Astra Praha
18
Kamila Šulcová
TJ AŠ Mladá Boleslav
12
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.