Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Karla Kunová
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
5
Starty
Žákovská liga starších žaček
22.03. [AP170]
Bohunice - Loko Cheb
17 : 15
0 branek
22.03. [AP167]
Loko Cheb - Otrokovice
16 : 22
0 branek
22.03. [AP164]
Loko Cheb - Zlín A
15 : 28
0 branek
08.02. [AP088]
Loko Cheb - DHK Pardubice A
18 : 26
0 branek
08.02. [AP086]
Hodonín A - Loko Cheb
23 : 26
0 branek
08.02. [AP084]
Kobylisy II - Loko Cheb
24 : 16
0 branek
08.02. [AP082]
Loko Cheb - Písek
14 : 19
0 branek
17.01. [AP010]
Loko Cheb - Karviná
17 : 16
0 branek
17.01. [AP008]
Havl. Brod A - Loko Cheb
28 : 20
1 branek
17.01. [AP005]
S.Vršovice - Loko Cheb
24 : 19
1 branek
17.01. [AP003]
Loko Cheb - Háje
15 : 24
0 branek
Společná regionální liga starších žákyň
16.05. [SD-164/10]
Loko Cheb - Liberec
14 : 10
0 branek
16.05. [SD-164/08]
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
10 : 6
0 branek
16.05. [SD-164/05]
DHK B Most - Loko Cheb
9 : 18
0 branek
08.05. [SD-161/09]
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
18 : 14
0 branek
08.05. [SD-161/07]
DHK B Most - Loko Cheb
11 : 19
1 branek
08.05. [SD-161/05]
Loko Cheb - Liberec
19 : 11
0 branek
19.04. [SD-163/10]
Liberec - Loko Cheb
7 : 20
1 branek
19.04. [SD-163/04]
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
9 : 13
0 branek
19.04. [SD-163/01]
Loko Cheb - DHK B Most
18 : 10
0 branek
29.03. [SD-162/10]
Loko Cheb - DHK B Most
19 : 29
0 branek
29.03. [SD-162/08]
Loko Cheb - Liberec
19 : 17
1 branek
29.03. [SD-162/03]
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
14 : 16
0 branek
22.11. [SD-155/08]
Loko Cheb - DHK B Most
17 : 8
0 branek
22.11. [SD-155/05]
Liberec - Loko Cheb
8 : 16
0 branek
22.11. [SD-155/03]
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
8 : 19
0 branek
starší žákyně
17.05. [C046]
HC Plzeň A - Loko Cheb
2 : 11
0 branek
17.05. [C053]
Loko Cheb - DHC Plzeň B
17 : 15
0 branek
11.10. [C020]
Loko Cheb - HC Plzeň A
24 : 11
0 branek
11.10. [C012]
Loko Cheb - Tachov
11 : 15
0 branek
Další
Předchozí kola
Skupina XXX - Otrokovice - výsledky
video
online
Tachov - Karviná
0 : 10 k.
video
online
ZŠ Holečkova - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Otrokovice - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Tachov - Kobylisy II
0 : 10 k.
video
online
Otrokovice - Kobylisy II
18 : 16
video
online
ZŠ Holečkova - Karviná
22 : 14
video
online
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
video
online
Karviná - Kobylisy II
15 : 25
video
online
Otrokovice - Karviná
25 : 11
video
online
Kobylisy II - ZŠ Holečkova
21 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
24
24
0
0
629 : 326
48
2
Veselí n.M.
24
22
1
1
524 : 334
45
3
DHC Plzeň A
24
21
0
3
514 : 368
42
4
Zlín A
24
21
0
3
537 : 313
42
5
Písek
24
17
2
5
495 : 384
36
6
Havl. Brod A
24
16
1
7
518 : 458
33
7
S.Vršovice
24
16
0
8
492 : 427
32
8
Zlín B
24
16
0
8
462 : 388
32
9
Otrokovice
24
14
2
8
403 : 384
30
10
J.Hradec
24
14
1
9
438 : 430
29
11
SKH Velká n.V.
24
13
3
8
423 : 359
29
12
Slavia
24
13
1
10
415 : 386
27
13
Kobylisy II
24
12
1
11
437 : 419
25
14
Háje
24
12
0
12
398 : 378
24
15
Žeravice
24
8
1
15
436 : 479
17
16
Žirovnice
24
8
0
16
363 : 394
16
17
DHK Pardubice A
24
8
0
16
423 : 477
16
18
DHK B Most
24
7
2
15
444 : 511
16
19
Bohunice
24
7
1
16
315 : 394
15
20
Hodonín A
24
5
3
16
398 : 537
13
21
ZŠ Holečkova
24
6
0
18
352 : 488
12
22
Loko Cheb
24
4
1
19
402 : 534
9
23
Karviná
24
3
1
20
304 : 451
7
24
Poruba
24
1
2
21
287 : 517
4
25
Tachov
24
0
1
23
216 : 489
1
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín A
192
Adéla Velková
SK Žeravice
181
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
50
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
49
Valerie Smetková
HK Hodonín A
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
38
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
36
Hana Lapšanská
SKH Velká nad Veličkou
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.