Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Karla Kunová
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
5
Starty
Žákovská liga starších žaček
22.03. [AP170]
Bohunice - Loko Cheb
17 : 15
0 branek
22.03. [AP167]
Loko Cheb - Otrokovice
16 : 22
0 branek
22.03. [AP164]
Loko Cheb - Zlín A
15 : 28
0 branek
08.02. [AP088]
Loko Cheb - DHK Pardubice A
18 : 26
0 branek
08.02. [AP086]
Hodonín A - Loko Cheb
23 : 26
0 branek
08.02. [AP084]
Kobylisy II - Loko Cheb
24 : 16
0 branek
08.02. [AP082]
Loko Cheb - Písek
14 : 19
0 branek
17.01. [AP010]
Loko Cheb - Karviná
17 : 16
0 branek
17.01. [AP008]
Havl. Brod A - Loko Cheb
28 : 20
1 branek
17.01. [AP005]
S.Vršovice - Loko Cheb
24 : 19
1 branek
17.01. [AP003]
Loko Cheb - Háje
15 : 24
0 branek
Společná regionální liga starších žákyň
16.05. [SD-164/10]
Loko Cheb - Liberec
14 : 10
0 branek
16.05. [SD-164/08]
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
10 : 6
0 branek
16.05. [SD-164/05]
DHK B Most - Loko Cheb
9 : 18
0 branek
08.05. [SD-161/09]
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
18 : 14
0 branek
08.05. [SD-161/07]
DHK B Most - Loko Cheb
11 : 19
1 branek
08.05. [SD-161/05]
Loko Cheb - Liberec
19 : 11
0 branek
19.04. [SD-163/10]
Liberec - Loko Cheb
7 : 20
1 branek
19.04. [SD-163/04]
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
9 : 13
0 branek
19.04. [SD-163/01]
Loko Cheb - DHK B Most
18 : 10
0 branek
29.03. [SD-162/10]
Loko Cheb - DHK B Most
19 : 29
0 branek
29.03. [SD-162/08]
Loko Cheb - Liberec
19 : 17
1 branek
29.03. [SD-162/03]
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
14 : 16
0 branek
22.11. [SD-155/08]
Loko Cheb - DHK B Most
17 : 8
0 branek
22.11. [SD-155/05]
Liberec - Loko Cheb
8 : 16
0 branek
22.11. [SD-155/03]
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
8 : 19
0 branek
starší žákyně
17.05. [C046]
HC Plzeň A - Loko Cheb
2 : 11
0 branek
17.05. [C053]
Loko Cheb - DHC Plzeň B
17 : 15
0 branek
11.10. [C020]
Loko Cheb - HC Plzeň A
24 : 11
0 branek
11.10. [C012]
Loko Cheb - Tachov
11 : 15
0 branek
Další
Předchozí kola
2.kolo podzim II - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Ostrava
43 : 22
video
online
Paskov - L.Zubří
31 : 17
video
online
TJ Nový Jičín - Karviná
22 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
10
10
0
0
300 : 194
20
2
Olomouc
10
6
1
3
288 : 222
13
3
Paskov
10
6
1
3
226 : 219
13
4
Ostrava
10
3
2
5
236 : 276
8
5
L.Zubří
10
2
0
8
233 : 287
4
6
TJ Nový Jičín
10
1
0
9
189 : 274
2
Tabulka střelců
Monika Roubalová
SK UP Olomouc
73
Daniela Miková
HC Ostrava
71
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniela Miková
HC Ostrava
30
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Kotešovcová
TJ Nový Jičín
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
18
Alena Baranová
KH Orel Paskov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.