Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jakub Ondrušík
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
50
Počet branek
156
Starty
Žákovská liga starších žáků
11.04. [AO238]
F.-Místek A - Náchod
23 : 19
4 branek
11.04. [AO236]
STM Olomouc - F.-Místek A
21 : 20
2 branek
11.04. [AO234]
Dukla Praha - F.-Místek A
23 : 14
0 branek
11.04. [AO232]
F.-Místek A - Jičín
25 : 19
2 branek
21.03. [AO159]
Sokol Úvaly A - F.-Místek A
24 : 22
1 branek
21.03. [AO156]
F.-Místek A - Zubří A
17 : 22
0 branek
21.03. [AO153]
TJ Sokol Bělá - F.-Místek A
20 : 16
3 branek
21.03. [AO151]
F.-Místek A - Talent A
17 : 24
1 branek
28.02. [AO119]
V. Bystřice - F.-Místek A
25 : 27
0 branek
28.02. [AO116]
F.-Místek A - HK B Most
19 : 19
0 branek
28.02. [AO113]
Telnice - F.-Místek A
14 : 28
0 branek
28.02. [AO111]
F.-Místek A - Karviná A
15 : 26
2 branek
08.02. [AO080]
F.-Místek A - Loko Louny
19 : 26
0 branek
08.02. [AO078]
Zlín A - F.-Místek A
18 : 13
0 branek
08.02. [AO075]
Sokol Nové Veselí A - F.-Místek A
25 : 19
2 branek
08.02. [AO073]
F.-Místek A - Chodov
17 : 18
1 branek
18.01. [AO050]
Uherské Hradiště - F.-Místek A
18 : 39
7 branek
18.01. [AO047]
F.-Místek A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 17
0 branek
18.01. [AO044]
F.-Místek A - Litovel
32 : 10
2 branek
18.01. [AO041]
Strakonice - F.-Místek A
19 : 31
0 branek
MSL starší žáci SKUPINA A
30.05. [NB035]
F.-Místek A - Karviná A
31 : 19
0 branek
24.05. [NB032]
Kopřivnice A - F.-Místek A
34 : 28
3 branek
16.05. [NB045]
F.-Místek A - Polanka
35 : 19
5 branek
07.05. [NB040]
Ostrava - F.-Místek A
11 : 34
3 branek
28.04. [NB055]
F.-Místek A - Ostrava
39 : 19
4 branek
18.04. [NB050]
Karviná A - F.-Místek A
35 : 25
3 branek
14.03. [NB047]
F.-Místek A - Kopřivnice A
30 : 27
0 branek
16.11. [NB030]
Polanka - F.-Místek A
15 : 23
0 branek
08.11. [NB025]
F.-Místek A - Ostrava
38 : 16
2 branek
25.10. [NB020]
Karviná A - F.-Místek A
28 : 24
1 branek
Další
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Písek - DHK Slavoj Žirovnice
21 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - Kobylisy
27 : 43
video
online
J.Hradec - Slavia
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
10
10
0
0
298 : 171
20
2
Kobylisy
10
6
1
3
279 : 262
13
3
DHK Slavoj Žirovnice
10
4
1
5
203 : 221
9
4
Písek
10
3
1
6
238 : 255
7
5
Loko Č.Budějovice
10
3
0
7
207 : 277
6
6
J.Hradec
10
2
1
7
209 : 248
5
Tabulka střelců
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
78
Sára Kovářová
Sokol Písek
66
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
25
Kateřina Füllsacková
DHK Slavoj Žirovnice
24
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
24
Lucie Čepelová
Sokol II Kobylisy
22
Barbora Večeřová
DHC Slavia Praha
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.