Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenky
Jakub Ondrušík
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
50
Počet branek
156
Starty
Žákovská liga starších žáků
11.04. [AO238]
F.-Místek A - Náchod
23 : 19
4 branek
11.04. [AO236]
STM Olomouc - F.-Místek A
21 : 20
2 branek
11.04. [AO234]
Dukla Praha - F.-Místek A
23 : 14
0 branek
11.04. [AO232]
F.-Místek A - Jičín
25 : 19
2 branek
21.03. [AO159]
Sokol Úvaly A - F.-Místek A
24 : 22
1 branek
21.03. [AO156]
F.-Místek A - Zubří A
17 : 22
0 branek
21.03. [AO153]
TJ Sokol Bělá - F.-Místek A
20 : 16
3 branek
21.03. [AO151]
F.-Místek A - Talent A
17 : 24
1 branek
28.02. [AO119]
V. Bystřice - F.-Místek A
25 : 27
0 branek
28.02. [AO116]
F.-Místek A - HK B Most
19 : 19
0 branek
28.02. [AO113]
Telnice - F.-Místek A
14 : 28
0 branek
28.02. [AO111]
F.-Místek A - Karviná A
15 : 26
2 branek
08.02. [AO080]
F.-Místek A - Loko Louny
19 : 26
0 branek
08.02. [AO078]
Zlín A - F.-Místek A
18 : 13
0 branek
08.02. [AO075]
Sokol Nové Veselí A - F.-Místek A
25 : 19
2 branek
08.02. [AO073]
F.-Místek A - Chodov
17 : 18
1 branek
18.01. [AO050]
Uherské Hradiště - F.-Místek A
18 : 39
7 branek
18.01. [AO047]
F.-Místek A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 17
0 branek
18.01. [AO044]
F.-Místek A - Litovel
32 : 10
2 branek
18.01. [AO041]
Strakonice - F.-Místek A
19 : 31
0 branek
MSL starší žáci SKUPINA A
30.05. [NB035]
F.-Místek A - Karviná A
31 : 19
0 branek
24.05. [NB032]
Kopřivnice A - F.-Místek A
34 : 28
3 branek
16.05. [NB045]
F.-Místek A - Polanka
35 : 19
5 branek
07.05. [NB040]
Ostrava - F.-Místek A
11 : 34
3 branek
28.04. [NB055]
F.-Místek A - Ostrava
39 : 19
4 branek
18.04. [NB050]
Karviná A - F.-Místek A
35 : 25
3 branek
14.03. [NB047]
F.-Místek A - Kopřivnice A
30 : 27
0 branek
16.11. [NB030]
Polanka - F.-Místek A
15 : 23
0 branek
08.11. [NB025]
F.-Místek A - Ostrava
38 : 16
2 branek
25.10. [NB020]
Karviná A - F.-Místek A
28 : 24
1 branek
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Veselí n.M. - SVŠ Plzeň
29 : 32
video
online
Slavia - Olomouc
19 : 32
video
online
DHK Baník Most - Zlín
25 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
12
12
0
0
428 : 294
24
2
Zlín
12
9
1
2
374 : 347
19
3
HK Veselí n.M.
12
6
1
5
334 : 322
13
4
SVŠ Plzeň
12
6
0
6
346 : 333
12
5
Písek
12
4
2
6
347 : 338
10
6
Slavia
12
3
0
9
286 : 328
6
7
DHK Baník Most
12
0
0
12
240 : 393
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
113
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
93
Magdalena Svobodová
Sokol Písek
87
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
22
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
20
Hana Kratochvílová
DHK Zora Olomouc
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Klégrová
DHC Slavia Praha
28
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
18
Andrea Schejbalová
DHC SVŠ Plzeň
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.