Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Sabina Nelhýbelová
Post
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
14
Starty
Žákovská liga starších žaček
21.03. [AP160]
Háje - Veselí n.M.
10 : 17
0 branek
21.03. [AP158]
Hodonín A - Háje
6 : 20
1 branek
21.03. [AP155]
Tachov - Háje
10 : 25
2 branek
21.03. [AP153]
Háje - DHK B Most
20 : 18
0 branek
28.02. [AP109]
Háje - SKH Velká n.V.
11 : 13
0 branek
28.02. [AP107]
Bohunice - Háje
8 : 13
1 branek
28.02. [AP105]
Háje - DHK Pardubice A
17 : 14
1 branek
28.02. [AP102]
ZŠ Holečkova - Háje
5 : 15
2 branek
17.01. [AP009]
S.Vršovice - Háje
31 : 22
0 branek
17.01. [AP006]
Háje - Havl. Brod A
17 : 20
0 branek
17.01. [AP003]
Loko Cheb - Háje
15 : 24
0 branek
17.01. [AP001]
Háje - Karviná
16 : 8
0 branek
Společný přebor starších žákyň
19.10. [BE007]
Háje - Astra
9 : 9
0 branek
04.10. [BE002]
Kobylisy II - Astra
8 : 11
0 branek
04.10. [BE044]
TJ Turnov - Astra
6 : 12
0 branek
04.10. [BE040]
Astra - DHK Pardubice A
14 : 7
0 branek
04.10. [BE038]
Astra - TJ Sokol Bělá
12 : 3
0 branek
04.10. [BE013]
Astra - Slavia
11 : 10
0 branek
04.10. [BE033]
Astra - Kobylisy II
6 : 6
0 branek
30.09. [BE057]
Astra - Háje
11 : 10
0 branek
27.09. [BE026]
TJ Sokol Bělá - Astra
2 : 12
3 branek
27.09. [BE022]
Slavia - Astra
9 : 11
0 branek
27.09. [BE019]
Astra - TJ Turnov
12 : 6
2 branek
27.09. [BE016]
S.Vršovice - Astra
12 : 11
0 branek
24.09. [BE005]
Astra - S.Vršovice
8 : 9
1 branek
Kvalifikace pro Žákovskou ligu
19.10. [BF005]
Háje - Astra
9 : 9
0 branek
04.10. [BF002]
Kobylisy II - Astra
8 : 11
0 branek
04.10. [BF009]
Astra - Slavia
11 : 10
0 branek
04.10. [BF014]
Astra - Kobylisy II
6 : 6
0 branek
30.09. [BF016]
Astra - Háje
11 : 10
0 branek
Další
Předchozí kola
2.kolo podzim II - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Ostrava
43 : 22
video
online
Paskov - L.Zubří
31 : 17
video
online
TJ Nový Jičín - Karviná
22 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
10
10
0
0
300 : 194
20
2
Olomouc
10
6
1
3
288 : 222
13
3
Paskov
10
6
1
3
226 : 219
13
4
Ostrava
10
3
2
5
236 : 276
8
5
L.Zubří
10
2
0
8
233 : 287
4
6
TJ Nový Jičín
10
1
0
9
189 : 274
2
Tabulka střelců
Monika Roubalová
SK UP Olomouc
73
Daniela Miková
HC Ostrava
71
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniela Miková
HC Ostrava
30
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Kotešovcová
TJ Nový Jičín
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
18
Alena Baranová
KH Orel Paskov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.