Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
Rozpis soutěže
2.liga ženy- M A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Veronika Kaiserová
Post
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
44
Počet branek
77
Starty
Žákovská liga starších žaček
02.05. [AP259]
Háje - DHC Plzeň A
10 : 28
0 branek
02.05. [AP257]
Písek - Háje
19 : 17
3 branek
02.05. [AP255]
Háje - Ivančice
15 : 22
0 branek
02.05. [AP252]
Zlín A - Háje
23 : 16
4 branek
12.04. [AP208]
Háje - Zlín B
18 : 23
3 branek
12.04. [AP206]
J.Hradec - Háje
17 : 24
2 branek
12.04. [AP204]
Žeravice - Háje
21 : 14
3 branek
12.04. [AP202]
Háje - Kobylisy II
15 : 16
0 branek
21.03. [AP160]
Háje - Veselí n.M.
10 : 17
1 branek
21.03. [AP158]
Hodonín A - Háje
6 : 20
3 branek
21.03. [AP155]
Tachov - Háje
10 : 25
0 branek
21.03. [AP153]
Háje - DHK B Most
20 : 18
1 branek
28.02. [AP109]
Háje - SKH Velká n.V.
11 : 13
5 branek
28.02. [AP107]
Bohunice - Háje
8 : 13
2 branek
28.02. [AP105]
Háje - DHK Pardubice A
17 : 14
2 branek
28.02. [AP102]
ZŠ Holečkova - Háje
5 : 15
2 branek
08.02. [AP056]
Žirovnice - Háje
14 : 17
2 branek
08.02. [AP054]
Háje - Slavia
13 : 14
0 branek
08.02. [AP052]
Otrokovice - Háje
16 : 19
1 branek
17.01. [AP009]
S.Vršovice - Háje
31 : 22
2 branek
17.01. [AP006]
Háje - Havl. Brod A
17 : 20
2 branek
17.01. [AP003]
Loko Cheb - Háje
15 : 24
2 branek
17.01. [AP001]
Háje - Karviná
16 : 8
2 branek
Společný přebor starších žákyň
19.10. [BE007]
Háje - Astra
9 : 9
0 branek
04.10. [BE002]
Kobylisy II - Astra
8 : 11
1 branek
04.10. [BE044]
TJ Turnov - Astra
6 : 12
4 branek
04.10. [BE040]
Astra - DHK Pardubice A
14 : 7
3 branek
04.10. [BE038]
Astra - TJ Sokol Bělá
12 : 3
2 branek
04.10. [BE013]
Astra - Slavia
11 : 10
2 branek
04.10. [BE033]
Astra - Kobylisy II
6 : 6
1 branek
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - Olomouc
34 : 21
video
online
DHK Pardubice - Paskov
30 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
10
9
0
1
297 : 232
18
2
Karviná
10
7
0
3
229 : 216
14
3
HK Ivančice
10
6
0
4
275 : 213
12
4
DHK Pardubice
10
5
1
4
262 : 244
11
5
Olomouc
10
0
3
7
226 : 296
3
6
Paskov
10
0
2
8
186 : 274
2
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
67
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
66
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
29
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
19
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
14
Martina Zajícová
KH Orel Paskov
12
Tereza Talacková
DHK Pardubice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.