Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Lucie Mozolová
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
29
Starty
Žákovská liga starších žaček
03.05. [AP295]
Otrokovice - Karviná
25 : 11
1 branek
03.05. [AP293]
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
0 branek
03.05. [AP291]
Otrokovice - Kobylisy II
18 : 16
0 branek
12.04. [AP229]
Otrokovice - Ivančice
13 : 27
1 branek
12.04. [AP227]
Hodonín A - Otrokovice
15 : 23
5 branek
12.04. [AP225]
Otrokovice - SKH Velká n.V.
17 : 17
0 branek
12.04. [AP222]
Havl. Brod A - Otrokovice
21 : 21
0 branek
22.03. [AP169]
Otrokovice - Žeravice
17 : 13
0 branek
22.03. [AP165]
Otrokovice - Bohunice
13 : 11
0 branek
22.03. [AP162]
Zlín A - Otrokovice
26 : 11
0 branek
28.02. [AP140]
DHK B Most - Otrokovice
15 : 19
0 branek
28.02. [AP137]
Otrokovice - S.Vršovice
24 : 23
1 branek
28.02. [AP134]
Otrokovice - Písek
18 : 22
1 branek
28.02. [AP131]
Zlín B - Otrokovice
13 : 14
2 branek
08.02. [AP055]
Slavia - Otrokovice
16 : 20
1 branek
08.02. [AP053]
Otrokovice - Žirovnice
14 : 19
1 branek
08.02. [AP052]
Otrokovice - Háje
16 : 19
0 branek
18.01. [AP050]
DHC Plzeň A - Otrokovice
19 : 15
2 branek
18.01. [AP047]
Otrokovice - DHK Pardubice A
19 : 15
1 branek
18.01. [AP044]
Otrokovice - J.Hradec
16 : 17
0 branek
18.01. [AP041]
Veselí n.M. - Otrokovice
19 : 13
0 branek
ZL starší žačky
07.06. [ZE112]
Žeravice - Otrokovice
30 : 21
1 branek
04.06. [ZE103]
Otrokovice - ZŠ Holečkova
18 : 10
0 branek
16.05. [ZE102]
Otrokovice - Zlín A
16 : 17
3 branek
14.05. [ZE091]
Otrokovice - Zora Olomouc
19 : 18
2 branek
26.04. [ZE085]
L.Zubří - Otrokovice
22 : 16
0 branek
18.04. [ZE080]
Otrokovice - Velká Bystřice
20 : 18
3 branek
15.04. [ZE076]
Zlín C - Otrokovice
19 : 22
0 branek
07.04. [ZE069]
Otrokovice - Kunovice
25 : 17
0 branek
22.11. [ZE064]
Otrokovice - Zlín C
21 : 15
1 branek
Další
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Písek - DHK Slavoj Žirovnice
21 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - Kobylisy
27 : 43
video
online
J.Hradec - Slavia
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
10
10
0
0
298 : 171
20
2
Kobylisy
10
6
1
3
279 : 262
13
3
DHK Slavoj Žirovnice
10
4
1
5
203 : 221
9
4
Písek
10
3
1
6
238 : 255
7
5
Loko Č.Budějovice
10
3
0
7
207 : 277
6
6
J.Hradec
10
2
1
7
209 : 248
5
Tabulka střelců
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
78
Sára Kovářová
Sokol Písek
66
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
25
Kateřina Füllsacková
DHK Slavoj Žirovnice
24
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
24
Lucie Čepelová
Sokol II Kobylisy
22
Barbora Večeřová
DHC Slavia Praha
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.