Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Kateřina Cihlářová
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
56
Počet branek
0
Starty
Žákovská liga starších žaček
01.05. [AP279]
SKH Velká n.V. - Loko Cheb
20 : 20
0 branek
01.05. [AP276]
Loko Cheb - Slavia
17 : 18
0 branek
01.05. [AP273]
Zlín B - Loko Cheb
25 : 15
0 branek
01.05. [AP271]
Loko Cheb - Veselí n.M.
13 : 25
0 branek
11.04. [AP249]
Loko Cheb - DHC Plzeň A
14 : 28
0 branek
11.04. [AP247]
DHK B Most - Loko Cheb
29 : 21
0 branek
11.04. [AP245]
Loko Cheb - Žirovnice
15 : 22
0 branek
11.04. [AP242]
ZŠ Holečkova - Loko Cheb
25 : 19
0 branek
22.03. [AP170]
Bohunice - Loko Cheb
17 : 15
0 branek
22.03. [AP167]
Loko Cheb - Otrokovice
16 : 22
0 branek
22.03. [AP164]
Loko Cheb - Zlín A
15 : 28
0 branek
22.03. [AP161]
Žeravice - Loko Cheb
14 : 11
0 branek
28.02. [AP130]
Tachov - Loko Cheb
13 : 21
0 branek
28.02. [AP127]
Loko Cheb - J.Hradec
17 : 21
0 branek
28.02. [AP124]
Loko Cheb - Poruba
18 : 16
0 branek
28.02. [AP121]
Ivančice - Loko Cheb
27 : 10
0 branek
08.02. [AP088]
Loko Cheb - DHK Pardubice A
18 : 26
0 branek
08.02. [AP086]
Hodonín A - Loko Cheb
23 : 26
0 branek
08.02. [AP084]
Kobylisy II - Loko Cheb
24 : 16
0 branek
08.02. [AP082]
Loko Cheb - Písek
14 : 19
0 branek
17.01. [AP010]
Loko Cheb - Karviná
17 : 16
0 branek
17.01. [AP008]
Havl. Brod A - Loko Cheb
28 : 20
0 branek
17.01. [AP005]
S.Vršovice - Loko Cheb
24 : 19
0 branek
17.01. [AP003]
Loko Cheb - Háje
15 : 24
0 branek
Společná regionální liga starších žákyň
23.05. [SD-165/08]
Loko Cheb - DHK B Most
18 : 10
0 branek
23.05. [SD-165/03]
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
13 : 19
0 branek
16.05. [SD-164/10]
Loko Cheb - Liberec
14 : 10
0 branek
16.05. [SD-164/08]
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
10 : 6
0 branek
16.05. [SD-164/05]
DHK B Most - Loko Cheb
9 : 18
0 branek
08.05. [SD-161/09]
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
18 : 14
0 branek
Další
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Bohunice
14 : 14
video
online
Poruba - H.Brod
42 : 7
video
online
DHK Pardubice - HK Ivančice
21 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
10
9
1
0
343 : 185
19
2
HK Ivančice
10
7
1
2
295 : 215
14
3
H.Brod
10
5
0
5
262 : 297
10
4
DHK Pardubice
10
4
0
6
217 : 285
8
5
Bohunice
10
2
1
7
176 : 252
5
6
DHK Zora Olomouc B
10
1
1
8
203 : 262
3
Tabulka střelců
Denisa Přečková
Sokol Poruba
72
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
68
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
58
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
15
Natálie Svobodová
HK Ivančice
13
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
20
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
18
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.