Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenky-Čechy
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Natálie Šimovičová
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
49
Počet branek
22
Starty
Žákovská liga starších žaček
11.04. [AP249]
Loko Cheb - DHC Plzeň A
14 : 28
0 branek
11.04. [AP247]
DHK B Most - Loko Cheb
29 : 21
0 branek
11.04. [AP245]
Loko Cheb - Žirovnice
15 : 22
0 branek
11.04. [AP242]
ZŠ Holečkova - Loko Cheb
25 : 19
0 branek
22.03. [AP170]
Bohunice - Loko Cheb
17 : 15
0 branek
22.03. [AP167]
Loko Cheb - Otrokovice
16 : 22
0 branek
22.03. [AP164]
Loko Cheb - Zlín A
15 : 28
0 branek
22.03. [AP161]
Žeravice - Loko Cheb
14 : 11
0 branek
28.02. [AP130]
Tachov - Loko Cheb
13 : 21
0 branek
28.02. [AP127]
Loko Cheb - J.Hradec
17 : 21
1 branek
28.02. [AP124]
Loko Cheb - Poruba
18 : 16
1 branek
28.02. [AP121]
Ivančice - Loko Cheb
27 : 10
0 branek
08.02. [AP088]
Loko Cheb - DHK Pardubice A
18 : 26
0 branek
08.02. [AP086]
Hodonín A - Loko Cheb
23 : 26
0 branek
08.02. [AP084]
Kobylisy II - Loko Cheb
24 : 16
0 branek
08.02. [AP082]
Loko Cheb - Písek
14 : 19
0 branek
Společná regionální liga starších žákyň
23.05. [SD-165/08]
Loko Cheb - DHK B Most
18 : 10
1 branek
23.05. [SD-165/03]
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
13 : 19
0 branek
16.05. [SD-164/10]
Loko Cheb - Liberec
14 : 10
1 branek
16.05. [SD-164/08]
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
10 : 6
0 branek
16.05. [SD-164/05]
DHK B Most - Loko Cheb
9 : 18
3 branek
08.05. [SD-161/09]
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
18 : 14
0 branek
08.05. [SD-161/07]
DHK B Most - Loko Cheb
11 : 19
0 branek
08.05. [SD-161/05]
Loko Cheb - Liberec
19 : 11
0 branek
19.04. [SD-163/10]
Liberec - Loko Cheb
7 : 20
0 branek
19.04. [SD-163/04]
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
9 : 13
1 branek
19.04. [SD-163/01]
Loko Cheb - DHK B Most
18 : 10
0 branek
22.11. [SD-155/08]
Loko Cheb - DHK B Most
17 : 8
0 branek
22.11. [SD-155/05]
Liberec - Loko Cheb
8 : 16
0 branek
22.11. [SD-155/03]
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
8 : 19
1 branek
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Házená J.Hradec - TJ AŠ Mladá Boleslav
42 : 13
video
online
Astra Praha - HC Plzeň
18 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená J.Hradec
10
9
0
1
320 : 199
18
2
Kobylisy
10
9
0
1
291 : 199
18
3
HC Plzeň
10
5
0
5
195 : 230
10
4
S.Vršovice
10
4
1
5
211 : 230
9
5
Astra Praha
10
2
1
7
202 : 263
5
6
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
0
0
10
176 : 274
0
Tabulka střelců
Kristýna Hanzalová
Házená Jindřichův Hradec
65
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
61
Tereza Bursíková
Sokol Kobylisy II
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Hanzalová
Házená Jindřichův Hradec
18
Veronika Líbalová
Astra Praha
12
Tereza Bursíková
Sokol Kobylisy II
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lenka Hrdličková
Astra Praha
18
Kamila Šulcová
TJ AŠ Mladá Boleslav
12
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.