Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Zuzana Hollá
Post
Mateřský klub
HK DANLOG Partizánske
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
80
Starty
W.H.I.L.
23.05. [AW163]
Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce
23 : 27
3 branek
17.05. [AW162]
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
29 : 22
1 branek
16.05. [AW161]
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
31 : 17
1 branek
13.05. [AW148]
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
21 : 29
5 branek
10.05. [AW147]
Slávia Partizánske - Duslo Šaľa
27 : 28
5 branek
09.05. [AW146]
Slávia Partizánske - Duslo Šaľa
23 : 21
4 branek
02.05. [AW145]
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
24 : 26
4 branek
01.05. [AW144]
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
31 : 24
1 branek
11.04. [AW132]
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
21 : 25
6 branek
04.04. [AW122]
Slavia Praha - Slávia Partizánske
37 : 30
3 branek
28.03. [AW119]
Slávia Partizánske - Baník Most
19 : 19
2 branek
13.03. [AW111]
Zora Olomouc - Slávia Partizánske
22 : 18
2 branek
07.03. [AW106]
Slávia Partizánske - Sokol Písek
29 : 22
6 branek
01.03. [AW100]
HC Zlín - Slávia Partizánske
18 : 19
6 branek
21.02. [AW093]
Slávia Partizánske - Duslo Šaľa
23 : 23
0 branek
14.02. [AW089]
ŠKP Bratislava - Slávia Partizánske
13 : 35
1 branek
04.02. [AW080]
Slávia Partizánske - Sokol Poruba
19 : 24
4 branek
31.01. [AW078]
Veselí nad Moravou - Slávia Partizánske
25 : 22
6 branek
24.01. [AW067]
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
25 : 22
1 branek
14.01. [AW066]
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 23
5 branek
10.01. [AW056]
Slávia Partizánske - Slavia Praha
24 : 33
4 branek
19.11. [AW053]
Baník Most - Slávia Partizánske
27 : 22
1 branek
15.11. [AW045]
Slávia Partizánske - Zora Olomouc
20 : 30
0 branek
08.11. [AW040]
Sokol Písek - Slávia Partizánske
21 : 20
2 branek
01.11. [AW034]
Slávia Partizánske - HC Zlín
29 : 21
1 branek
25.10. [AW027]
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
33 : 22
2 branek
18.10. [AW023]
Slávia Partizánske - ŠKP Bratislava
37 : 17
3 branek
04.10. [AW014]
Sokol Poruba - Slávia Partizánske
30 : 24
0 branek
27.09. [AW012]
Slávia Partizánske - Veselí nad Moravou
20 : 20
1 branek
20.09. [AW001]
Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce
18 : 29
0 branek
Další
Předchozí kola
Skupina XXX - Otrokovice - výsledky
video
online
Tachov - Karviná
0 : 10 k.
video
online
ZŠ Holečkova - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Otrokovice - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Tachov - Kobylisy II
0 : 10 k.
video
online
Otrokovice - Kobylisy II
18 : 16
video
online
ZŠ Holečkova - Karviná
22 : 14
video
online
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
video
online
Karviná - Kobylisy II
15 : 25
video
online
Otrokovice - Karviná
25 : 11
video
online
Kobylisy II - ZŠ Holečkova
21 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
24
24
0
0
629 : 326
48
2
Veselí n.M.
24
22
1
1
524 : 334
45
3
DHC Plzeň A
24
21
0
3
514 : 368
42
4
Zlín A
24
21
0
3
537 : 313
42
5
Písek
24
17
2
5
495 : 384
36
6
Havl. Brod A
24
16
1
7
518 : 458
33
7
S.Vršovice
24
16
0
8
492 : 427
32
8
Zlín B
24
16
0
8
462 : 388
32
9
Otrokovice
24
14
2
8
403 : 384
30
10
J.Hradec
24
14
1
9
438 : 430
29
11
SKH Velká n.V.
24
13
3
8
423 : 359
29
12
Slavia
24
13
1
10
415 : 386
27
13
Kobylisy II
24
12
1
11
437 : 419
25
14
Háje
24
12
0
12
398 : 378
24
15
Žeravice
24
8
1
15
436 : 479
17
16
Žirovnice
24
8
0
16
363 : 394
16
17
DHK Pardubice A
24
8
0
16
423 : 477
16
18
DHK B Most
24
7
2
15
444 : 511
16
19
Bohunice
24
7
1
16
315 : 394
15
20
Hodonín A
24
5
3
16
398 : 537
13
21
ZŠ Holečkova
24
6
0
18
352 : 488
12
22
Loko Cheb
24
4
1
19
402 : 534
9
23
Karviná
24
3
1
20
304 : 451
7
24
Poruba
24
1
2
21
287 : 517
4
25
Tachov
24
0
1
23
216 : 489
1
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín A
192
Adéla Velková
SK Žeravice
181
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
50
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
49
Valerie Smetková
HK Hodonín A
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
38
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
36
Hana Lapšanská
SKH Velká nad Veličkou
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.