Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Eleonóra Derzsiová
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
0
Starty
Český pohár žen
25.03. [AN033]
Zora Olomouc - Slavia Praha
22 : 25
0 branek
25.02. [AN032]
Zora Olomouc - Sokol Poruba
39 : 38
0 branek
28.10. [AN024]
DHK Pardubice - Zora Olomouc
15 : 37
0 branek
1.liga ženy
17.05. [AR176]
Olomouc B - Slavia B
31 : 29
0 branek
10.05. [AR169]
Otrokovice - Olomouc B
35 : 27
0 branek
03.05. [AR162]
Olomouc B - Č.Budějovice
36 : 19
0 branek
26.04. [AR155]
Most B - Olomouc B
25 : 22
0 branek
12.04. [AR148]
Olomouc B - J.Hradec
37 : 25
0 branek
28.03. [AR141]
Kunovice - Olomouc B
22 : 33
0 branek
22.03. [AR134]
Olomouc B - Kobylisy
20 : 27
0 branek
01.03. [AR120]
Olomouc B - HC Plzeň
34 : 27
0 branek
15.02. [AR106]
Olomouc B - Zlín B
26 : 28
0 branek
01.02. [AR092]
Olomouc B - S.Vršovice
37 : 26
0 branek
14.12. [AR078]
Olomouc B - Otrokovice
33 : 35
0 branek
07.12. [AR071]
Č.Budějovice - Olomouc B
19 : 38
0 branek
30.11. [AR064]
Olomouc B - Most B
28 : 26
0 branek
22.11. [AR057]
J.Hradec - Olomouc B
31 : 29
0 branek
17.11. [AR085]
Slavia B - Olomouc B
33 : 28
0 branek
16.11. [AR050]
Olomouc B - Kunovice
32 : 30
0 branek
08.11. [AR043]
Kobylisy - Olomouc B
25 : 27
0 branek
02.11. [AR036]
Olomouc B - Poruba B
26 : 27
0 branek
26.10. [AR029]
HC Plzeň - Olomouc B
39 : 30
0 branek
04.10. [AR015]
Zlín B - Olomouc B
29 : 27
0 branek
28.09. [AR008]
Olomouc B - H.Brod
28 : 21
0 branek
21.09. [AR001]
S.Vršovice - Olomouc B
27 : 34
0 branek
W.H.I.L.
23.05. [AW159]
Slavia Praha - Zora Olomouc
30 : 26
0 branek
16.05. [AW158]
Zora Olomouc - Slavia Praha
27 : 28
0 branek
01.05. [AW133]
Zora Olomouc - Baník Most
21 : 31
0 branek
11.04. [AW129]
ŠKP Bratislava - Zora Olomouc
17 : 37
0 branek
07.03. [AW107]
Bemaco Prešov - Zora Olomouc
19 : 32
0 branek
Další
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Písek - DHK Slavoj Žirovnice
21 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - Kobylisy
27 : 43
video
online
J.Hradec - Slavia
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
10
10
0
0
298 : 171
20
2
Kobylisy
10
6
1
3
279 : 262
13
3
DHK Slavoj Žirovnice
10
4
1
5
203 : 221
9
4
Písek
10
3
1
6
238 : 255
7
5
Loko Č.Budějovice
10
3
0
7
207 : 277
6
6
J.Hradec
10
2
1
7
209 : 248
5
Tabulka střelců
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
78
Sára Kovářová
Sokol Písek
66
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
25
Kateřina Füllsacková
DHK Slavoj Žirovnice
24
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
24
Lucie Čepelová
Sokol II Kobylisy
22
Barbora Večeřová
DHC Slavia Praha
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.