Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
Rozpis soutěže
2.liga ženy- M A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Mária Goboňová
Post
Mateřský klub
BEMACO Prešov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
17
Počet branek
0
Starty
W.H.I.L.
23.05. [AW168]
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
0 branek
17.05. [AW167]
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
0 branek
16.05. [AW166]
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
0 branek
09.05. [AW141]
Bemaco Prešov - Iuventa Michalovce
17 : 33
0 branek
03.05. [AW140]
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
29 : 24
0 branek
02.05. [AW139]
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
35 : 12
0 branek
04.04. [AW121]
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
29 : 18
0 branek
28.03. [AW120]
Bemaco Prešov - Slavia Praha
20 : 28
0 branek
13.03. [AW110]
Baník Most - Bemaco Prešov
34 : 17
0 branek
07.03. [AW107]
Bemaco Prešov - Zora Olomouc
19 : 32
0 branek
14.01. [AW066]
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 23
0 branek
08.11. [AW041]
Zora Olomouc - Bemaco Prešov
30 : 19
0 branek
02.11. [AW044]
Bemaco Prešov - Baník Most
18 : 24
0 branek
26.10. [AW028]
HC Zlín - Bemaco Prešov
25 : 17
0 branek
18.10. [AW022]
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
21 : 34
0 branek
28.09. [AW033]
Bemaco Prešov - Sokol Písek
20 : 20
0 branek
20.09. [AW002]
Veselí nad Moravou - Bemaco Prešov
28 : 23
0 branek
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - Olomouc
34 : 21
video
online
DHK Pardubice - Paskov
30 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
10
9
0
1
297 : 232
18
2
Karviná
10
7
0
3
229 : 216
14
3
HK Ivančice
10
6
0
4
275 : 213
12
4
DHK Pardubice
10
5
1
4
262 : 244
11
5
Olomouc
10
0
3
7
226 : 296
3
6
Paskov
10
0
2
8
186 : 274
2
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
67
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
66
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
29
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
19
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
14
Martina Zajícová
KH Orel Paskov
12
Tereza Talacková
DHK Pardubice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.