Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Mária Goboňová
Post
Mateřský klub
BEMACO Prešov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
17
Počet branek
0
Starty
W.H.I.L.
23.05. [AW168]
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
0 branek
17.05. [AW167]
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
0 branek
16.05. [AW166]
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
0 branek
09.05. [AW141]
Bemaco Prešov - Iuventa Michalovce
17 : 33
0 branek
03.05. [AW140]
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
29 : 24
0 branek
02.05. [AW139]
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
35 : 12
0 branek
04.04. [AW121]
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
29 : 18
0 branek
28.03. [AW120]
Bemaco Prešov - Slavia Praha
20 : 28
0 branek
13.03. [AW110]
Baník Most - Bemaco Prešov
34 : 17
0 branek
07.03. [AW107]
Bemaco Prešov - Zora Olomouc
19 : 32
0 branek
14.01. [AW066]
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 23
0 branek
08.11. [AW041]
Zora Olomouc - Bemaco Prešov
30 : 19
0 branek
02.11. [AW044]
Bemaco Prešov - Baník Most
18 : 24
0 branek
26.10. [AW028]
HC Zlín - Bemaco Prešov
25 : 17
0 branek
18.10. [AW022]
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
21 : 34
0 branek
28.09. [AW033]
Bemaco Prešov - Sokol Písek
20 : 20
0 branek
20.09. [AW002]
Veselí nad Moravou - Bemaco Prešov
28 : 23
0 branek
Předchozí kola
2.kolo podzim II - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Ostrava
43 : 22
video
online
Paskov - L.Zubří
31 : 17
video
online
TJ Nový Jičín - Karviná
22 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
10
10
0
0
300 : 194
20
2
Olomouc
10
6
1
3
288 : 222
13
3
Paskov
10
6
1
3
226 : 219
13
4
Ostrava
10
3
2
5
236 : 276
8
5
L.Zubří
10
2
0
8
233 : 287
4
6
TJ Nový Jičín
10
1
0
9
189 : 274
2
Tabulka střelců
Monika Roubalová
SK UP Olomouc
73
Daniela Miková
HC Ostrava
71
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniela Miková
HC Ostrava
30
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Kotešovcová
TJ Nový Jičín
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
18
Alena Baranová
KH Orel Paskov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.