Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adéla Schánělcová
ČZ HBC Strakonice 1921
27
Adéla Vališová
TJ Turnov
29
Adéla Koubková
TJ Turnov
53
Adéla Pilmajerová
Lokomotiva Cheb
96
Alena Mrázová
TJ Slavoj Tachov
13
Alena Šafářová
TJ Turnov
13
Alice Štefanisková
Astra Praha
52
Alžběta Poskočilová
Sokol Vršovice B
14
Andrea Schejbalová
DHC SVŠ Plzeň
13
Aneta Vaňková
Sokol II Kobylisy B
6
Aneta Zelinková
ČZ HBC Strakonice 1921
6
Anna Balcarová
Sokol Vršovice B
9
Anna Černíková
Sokol Vršovice B
11
Anna Veselková
ČZ HBC Strakonice 1921
29
Anna Rejnartová
TJ Sokol Bělá
72
Anna Rosolová
Sokol II Kobylisy B
89
Barbora Daníčková
Sokol Vršovice B
2
Barbora Charvátová
Astra Praha
8
Barbora Jandová
Sokol II Kobylisy B
9
Barbora Koubová
Lokomotiva Cheb
18
Barbora Mrázová
DHC SVŠ Plzeň
22
Barbora Stejskalová
Sokol II Kobylisy B
26
Barbora Havlíčková
Sokol Vršovice B
38
Barbora Švůgrová
Sokol Vršovice B
41
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
80
Blanka Hřebejková
HC Milevsko
2
Claudia Davidová
TJ Turnov
50
Dagmar Aissi
TJ Turnov
79
Daniela Drobná
HK Spartak Ústí n.L.
1
Daniela Šrámková
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Denisa Skružná
Sokol II Kobylisy B
3
Dominika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
94
Eliška Mládová
DHC SVŠ Plzeň
1
Eliška Skřivanová
Sokol Vršovice B
1
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
31
Eliška Herlíková
TJ Slavoj Tachov
34
Eliška Morávková
ČZ HBC Strakonice 1921
48
Eliška Dragounová
DHC SVŠ Plzeň
50
Eliška Novotná
Sokol Vršovice B
51
Eva Hejkalová
Astra Praha
6
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice B
30 : 22
video
online
Loko Cheb - Strakonice
24 : 23
video
online
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
28 : 23
video
online
Kobylisy B - TJ Sokol Bělá
24 : 32
video
online
Astra - Milevsko
31 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň A
20
18
0
2
566 : 416
36
2
TJ Sokol Bělá
20
14
4
2
524 : 424
32
3
Strakonice
20
14
1
5
504 : 447
29
4
Slavoj Tachov
20
12
0
8
459 : 432
24
5
Turnov
20
11
1
8
457 : 464
23
6
Astra
20
11
0
9
474 : 462
22
7
Kobylisy B
20
10
0
10
482 : 479
20
8
Loko Cheb
20
7
1
12
453 : 521
15
9
Ústí n.L.
20
6
1
13
466 : 481
13
10
S.Vršovice B
20
2
0
18
447 : 541
4
11
Milevsko
20
1
0
19
394 : 559
1
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
177
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
170
Jana Kotrmanová
TJ Sokol Bělá
146
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Kudrnáčová
TJ Sokol Bělá
51
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
44
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alice Štefanisková
Astra Praha
34
Tereza Vildová
Astra Praha
32
Pavlína Petržílková
Sokol Vršovice B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.