Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Kristýna Bumbová
HK Spartak Ústí n.L.
1
Daniela Drobná
HK Spartak Ústí n.L.
1
Štěpánka Hejkalová
Astra Praha
1
Veronika Chaloupková
Sokol Vršovice B
1
Petra Chalušová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Lenka Klierová
Lokomotiva Cheb
1
Karolína Kuprová
Sokol Vršovice B
1
Eliška Mládová
DHC SVŠ Plzeň
1
Kateřina Novotná
Sokol II Kobylisy B
1
Nikol Samešová
TJ Sokol Bělá
1
Jana Sasková
HK Spartak Ústí n.L.
1
Eliška Skřivanová
Sokol Vršovice B
1
Kateřina Veselá
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Michaela Červinková
HK Spartak Ústí n.L.
2
Barbora Daníčková
Sokol Vršovice B
2
Blanka Hřebejková
HC Milevsko
2
Jana Křivánková
HC Milevsko
2
Kristýna Kyriánová
TJ Sokol Bělá
2
Iva Slabá
Astra Praha
2
Denisa Skružná
Sokol II Kobylisy B
3
Lenka Hrdličková
Astra Praha
4
Iveta Kavková
DHC SVŠ Plzeň
4
Petra Šalounová
Sokol II Kobylisy B
4
Daniela Šrámková
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Kristýna Bardonová
Sokol II Kobylisy B
5
Kateřina Gloserová
Sokol II Kobylisy B
5
Romana Grgičevičová
Sokol II Kobylisy B
5
Lucie Novotná
Sokol II Kobylisy B
5
Lenka Víšková
TJ Turnov
5
Naďa Barvínková
HK Spartak Ústí n.L.
6
Vendula Bílková
Sokol II Kobylisy B
6
Veronika Cyprysová
ČZ HBC Strakonice 1921
6
Kateřina Drholcová
TJ Sokol Bělá
6
Eva Hejkalová
Astra Praha
6
Klára Melková
DHC SVŠ Plzeň
6
Soňa Mužíková
HC Milevsko
6
Michaela Pelikánová
Sokol Vršovice B
6
Marie Poláková
TJ Turnov
6
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Marie Špačková
Astra Praha
6
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice B
30 : 22
video
online
Loko Cheb - Strakonice
24 : 23
video
online
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
28 : 23
video
online
Kobylisy B - TJ Sokol Bělá
24 : 32
video
online
Astra - Milevsko
31 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň A
20
18
0
2
566 : 416
36
2
TJ Sokol Bělá
20
14
4
2
524 : 424
32
3
Strakonice
20
14
1
5
504 : 447
29
4
Slavoj Tachov
20
12
0
8
459 : 432
24
5
Turnov
20
11
1
8
457 : 464
23
6
Astra
20
11
0
9
474 : 462
22
7
Kobylisy B
20
10
0
10
482 : 479
20
8
Loko Cheb
20
7
1
12
453 : 521
15
9
Ústí n.L.
20
6
1
13
466 : 481
13
10
S.Vršovice B
20
2
0
18
447 : 541
4
11
Milevsko
20
1
0
19
394 : 559
1
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
177
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
170
Jana Kotrmanová
TJ Sokol Bělá
146
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Kudrnáčová
TJ Sokol Bělá
51
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
44
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alice Štefanisková
Astra Praha
34
Tereza Vildová
Astra Praha
32
Pavlína Petržílková
Sokol Vršovice B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.