Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Rozpis soutěže
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Lukáš Frieser
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
29.3. 18:00
AA137
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 26
28.3. 18:00
AA134
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
1.3. 10:30
AA116
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
38 : 29
18.2. 18:00
AA109
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
29 : 29
19.12. 19:00
AA094
Ronal Jičín - SKP Frýdek-Místek
22 : 21
6.12. 17:00
AA084
KP Brno - Sokol Přerov
41 : 22
29.11. 18:00
AA078
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
35 : 27
16.11. 10:30
AA063
KP Brno - Cement Hranice
26 : 26
9.11. 10:30
AA056
Baník OKD Karviná - Dukla Praha
33 : 35
18.10. 17:00
AA041
KP Brno - Ronal Jičín
30 : 24
4.10. 17:00
AA025
Tatran Litovel - M.A.T. Plzeň
19 : 25
14.9. 10:30
AA012
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
33 : 27
Český pohár mužů
1.2. 10:30
AM077
HC Zlín - Gumárny Zubří
24 : 30
10.12. 19:00
AM066
Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
20 : 31
30.8. 15:00
AM001
HK B Most - VŠ Plzeň
16 : 19
1.liga ženy
21.2. 15:30
AR119
HC Plzeň - Zlín B
25 : 21
W.H.I.L.
8.3. 18:00
AW108
Slavia Praha - Baník Most
23 : 29
24.1. 17:30
AW071
Zora Olomouc - Duslo Šaľa
29 : 28
21.9. 15:00
AW006
HC Zlín - Sokol Písek
25 : 15
Kalendář
Předchozí kola
podzim 2 - 13. kolo - výsledky
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
21 : 41
video
online
HK Veselí n.M. - Zlín
27 : 34
video
online
HC Ostrava - HK Hodonín
13 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
12
10
0
2
449 : 264
20
2
Zlín
12
9
1
2
368 : 252
19
3
HK Veselí n.M.
12
9
0
3
397 : 294
18
4
Poruba
12
7
1
4
356 : 290
15
5
HK Hodonín
12
4
0
8
303 : 330
8
6
TJ Jiskra Otrokovice
12
2
0
10
223 : 404
4
7
HC Ostrava
12
0
0
12
152 : 414
0
Tabulka střelců
Hana Kratochvílová
DHK Zora Olomouc
86
Marie Janošová
Sokol Poruba
76
Veronika Fuksová
TJ Jiskra Otrokovice
76
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Hana Kratochvílová
DHK Zora Olomouc
31
Marie Janošová
Sokol Poruba
23
Nikola Kalinová
HK Hodonín
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
HC Ostrava
20
Jitka Holubová
TJ Jiskra Otrokovice
20
Adriana Míšová
DHK Zora Olomouc
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.