Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Rozpis soutěže
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Rozpis soutěže Liga starší dorostenky M sk.C
podzim 1 - 1. kolo
21.9.2014
13:00
AUC001
Sokol Poruba
-
DHK Zora Olomouc
Adriana Baronová
,
Ivona Fridrichová
,
21.9.2014
11:00
AUC002
HC Zlín
-
TJ Jiskra Otrokovice
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
20.9.2014
13:30
AUC004
HC Ostrava
-
HK Veselí n.M.
Adam Ördögh
,
Jaroslav Paululik
,
podzim 1 - 2. kolo
28.9.2014
12:00
AUC005
DHK Zora Olomouc
-
HK Veselí n.M.
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
28.9.2014
15:00
AUC007
TJ Jiskra Otrokovice
-
HK Hodonín
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
28.9.2014
11:00
AUC008
Sokol Poruba
-
HC Zlín
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
podzim 1 - 3. kolo
4.10.2014
12:00
AUC009
HC Zlín
-
DHK Zora Olomouc
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
4.10.2014
10:30
AUC010
HK Hodonín
-
Sokol Poruba
Jaroslav Hanych
,
Patrick Netík
,
5.10.2014
14:00
AUC011
HC Ostrava
-
TJ Jiskra Otrokovice
Adriana Baronová
,
Ivona Fridrichová
,
podzim 1 - 4. kolo
19.10.2014
18:00
AUC014
TJ Jiskra Otrokovice
-
HK Veselí n.M.
Pavel Novotný
,
Jakub Smékal
,
19.10.2014
09:00
AUC015
Sokol Poruba
-
HC Ostrava
Adriana Baronová
,
Ivona Fridrichová
,
18.10.2014
10:00
AUC016
HC Zlín
-
HK Hodonín
Jan Vítek
,
Dominika Michlová
,
podzim 1 - 5. kolo
25.10.2014
12:30
AUC017
HK Hodonín
-
DHK Zora Olomouc
Otakar Bujnoch
,
Vítězslav Koleček
,
25.10.2014
11:00
AUC018
HC Ostrava
-
HC Zlín
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
26.10.2014
13:00
AUC019
HK Veselí n.M.
-
Sokol Poruba
Ladislav Planka
,
Petr Ochmann
,
podzim 1 - 6. kolo
2.11.2014
10:15
AUC021
DHK Zora Olomouc
-
TJ Jiskra Otrokovice
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
1.11.2014
09:00
AUC023
HC Zlín
-
HK Veselí n.M.
Petr Jaroň
,
Marek Jaroň
,
2.11.2014
12:30
AUC024
HK Hodonín
-
HC Ostrava
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
podzim 1 - 7. kolo
8.11.2014
15:30
AUC025
HC Ostrava
-
DHK Zora Olomouc
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
9.11.2014
10:00
AUC026
HK Veselí n.M.
-
HK Hodonín
Patrick Netík
,
Petr Kremláček
,
5.11.2014
18:00
AUC028
TJ Jiskra Otrokovice
-
Sokol Poruba
Michaela Krobothová
,
Pavel Malinek
,
podzim 2 - 8. kolo
16.11.2014
12:00
AUC029
DHK Zora Olomouc
-
Sokol Poruba
Petr Kremláček
,
Jiří Matuška
,
12.11.2014
18:00
AUC030
TJ Jiskra Otrokovice
-
HC Zlín
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
15.11.2014
12:30
AUC032
HK Veselí n.M.
-
HC Ostrava
Kristýna Kummerová
,
Pavla Macharáčková
,
podzim 2 - 9. kolo
23.11.2014
12:30
AUC033
HK Veselí n.M.
-
DHK Zora Olomouc
Petr Videcký
,
Patrick Netík
,
28.10.2014
10:00
AUC035
HK Hodonín
-
TJ Jiskra Otrokovice
Karolína Kloudová
,
Kristýna Zezulová
,
22.11.2014
16:30
AUC036
HC Zlín
-
Sokol Poruba
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
podzim 2 - 10. kolo
30.11.2014
16:30
AUC037
DHK Zora Olomouc
-
HC Zlín
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
11.10.2014
11:30
AUC038
Sokol Poruba
-
HK Hodonín
Vítězslav Koleček
,
Miloslav Krupa
,
29.11.2014
16:00
AUC039
TJ Jiskra Otrokovice
-
HC Ostrava
Kateřina Brzósková
,
Karolína Pavelová
,
podzim 2 - 11. kolo
5.12.2014
18:00
AUC042
HK Veselí n.M.
-
TJ Jiskra Otrokovice
Kateřina Brzósková
,
Daniel Douda
,
3.12.2014
17:15
AUC043
HC Ostrava
-
Sokol Poruba
Martin Kosa
,
Radek Mohyla
,
6.12.2014
17:30
AUC044
HK Hodonín
-
HC Zlín
Kateřina Brzósková
,
Karolína Pavelová
,
podzim 2 - 12. kolo
14.12.2014
12:00
AUC045
DHK Zora Olomouc
-
HK Hodonín
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
13.12.2014
12:00
AUC046
HC Zlín
-
HC Ostrava
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
13.12.2014
11:00
AUC047
Sokol Poruba
-
HK Veselí n.M.
Kateřina Brzósková
,
Karolína Pavelová
,
podzim 2 - 13. kolo
3.12.2014
18:00
AUC049
TJ Jiskra Otrokovice
-
DHK Zora Olomouc
Vítězslav Dalajka
,
Petr Videcký
,
17.12.2014
18:00
AUC051
HK Veselí n.M.
-
HC Zlín
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
20.12.2014
10:30
AUC052
HC Ostrava
-
HK Hodonín
Zbyněk Horalík
,
Tomáš Petruška
,
podzim 2 - 14. kolo
17.11.2014
15:30
AUC053
DHK Zora Olomouc
-
HC Ostrava
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
17.11.2014
10:45
AUC054
HK Hodonín
-
HK Veselí n.M.
Patrick Netík
,
Jiří Matuška
,
17.11.2014
11:00
AUC056
Sokol Poruba
-
TJ Jiskra Otrokovice
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.