Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Rozpis soutěže
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
7.6. 18:00
A088
Bolevec M.A.T. - Rokycany
16 : 35
17.5. 15:00
A074
Třemošná - HC Plzeň
20 : 10
3.5. 18:00
A065
Bolevec M.A.T. - HC Plzeň
39 : 22
19.4. 16:00
A051
Košutka B - VŠ Plzeň "B"
22 : 21
19.10. 15:00
A033
Košutka B - HC Plzeň
24 : 15
12.10. 18:30
A026 hala
VŠ Plzeň "B" - Starý Plzenec "B"
30 : 21
13.9. 13:30
A08
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
22 : 12
7.9. 18:15
A04 loko hala1
TJ Loko Plzeň - Rokycany
30 : 20
1.liga muži
26.4. 16:00
AB123
Talent Plzeň "B" - Karviná B
30 : 19
25.4. 18:00
AB126
Strakonice - Dvůr Králové
25 : 22
7.3. 18:00
AB087
Strakonice - Bohunice
30 : 26
21.2. 18:00
AB074
Strakonice - Bystřice p.H.
34 : 31
30.11. 15:00
AB058
Chodov - Bystřice p.H.
28 : 25
26.10. 15:00
AB036
Chodov - Sokol Nové Veselí
22 : 28
20.9. 18:00
AB006
Strakonice - Kopřivnice
31 : 31
2 liga muži JZČ
8.11. 17:00
AC037
Č.Budějovice - Starý Plzenec
24 : 32
1.liga starší dorostenci
17.3. 18:00
AG096
Talent Plzeň - Dukla
30 : 24
2.liga starší dorostenci Č
8.11. 13:00
AH037
Loko Č.Budějovice - ELP Jablonec
28 : 27
1.liga mladší dorostenci
26.4. 14:00
AJ123
Talent Plzeň - Karviná
24 : 29
25.4. 16:00
AJ126
Strakonice - D.Králové
32 : 33
17.3. 16:00
AJ096
Talent Plzeň - Dukla
18 : 38
7.3. 16:00
AJ087
Strakonice - Zlín
26 : 30
21.2. 16:00
AJ074
Strakonice - Dukla
21 : 36
20.9. 16:00
AJ006
Strakonice - Kopřivnice
25 : 31
Český pohár mužů
12.9. 18:30
AM034
Starý Plzenec - Strakonice
35 : 36
Český pohár žen
28.10. 10:30
AN022
HC Plzeň - Sokol Písek
24 : 33
Žákovská liga starších žaček
18.1. 15:30
AP040
Písek - Tachov
29 : 8
18.1. 13:50
AP038
SKH Velká n.V. - Písek
20 : 10
18.1. 12:10
AP036
Žeravice - SKH Velká n.V.
16 : 23
18.1. 10:30
AP034
Tachov - SKH Velká n.V.
15 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim 2 - 13. kolo - výsledky
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
21 : 41
video
online
HK Veselí n.M. - Zlín
27 : 34
video
online
HC Ostrava - HK Hodonín
13 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
12
10
0
2
449 : 264
20
2
Zlín
12
9
1
2
368 : 252
19
3
HK Veselí n.M.
12
9
0
3
397 : 294
18
4
Poruba
12
7
1
4
356 : 290
15
5
HK Hodonín
12
4
0
8
303 : 330
8
6
TJ Jiskra Otrokovice
12
2
0
10
223 : 404
4
7
HC Ostrava
12
0
0
12
152 : 414
0
Tabulka střelců
Hana Kratochvílová
DHK Zora Olomouc
86
Marie Janošová
Sokol Poruba
76
Veronika Fuksová
TJ Jiskra Otrokovice
76
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Hana Kratochvílová
DHK Zora Olomouc
31
Marie Janošová
Sokol Poruba
23
Nikola Kalinová
HK Hodonín
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
HC Ostrava
20
Jitka Holubová
TJ Jiskra Otrokovice
20
Adriana Míšová
DHK Zora Olomouc
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.