Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
18.4. 17:00
AE120
Sokol V. Meziříčí - Bohunice B
38 : 29
12.4. 10:30
AE111
Napajedla - Ivančice
29 : 29
28.3. 10:30
AE105
Maloměřice - Sokol II.Prostějov
32 : 23
22.3. 17:00
AE099
Telnice - Sokol V. Meziříčí
27 : 30
22.3. 10:30
AE097
Hustopeče - Sokol Kostelec na Hané
27 : 26
8.3. 18:00
AE090
Juliánov - Maloměřice
30 : 27
15.2. 17:00
AE072
Telnice - Sokol II.Prostějov
26 : 25
16.11. 09:30
AE046
Maloměřice - Telnice
31 : 21
8.11. 16:30
AE038
Brno B - Juliánov
28 : 30
19.10. 10:00
AE029
Telnice - Bohunice B
18 : 17
12.10. 16:00
AE024
Maloměřice - Juliánov
29 : 31
5.10. 15:30
AE015
SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
28 : 31
21.9. 09:30
AE002
Maloměřice - Sokol V. Meziříčí
32 : 25
1.liga starší dorostenci
8.11. 14:30
AG038
Handball KP Brno - HK Lovosice
22 : 34
2.liga starší dorostenci Č
27.9. 15:00
AH009
D. Cerekev - 1.HK Dvůr Králové
24 : 23
2.liga starší dorostenci M
12.4. 12:30
AI111
Slavia Fatra Napajedla - HK Ivančice
19 : 34
22.3. 15:00
AI099
Sokol Telnice - Olomouc
33 : 30
15.2. 15:00
AI072
Sokol Telnice - Sokol II.Prostějov
34 : 29
19.10. 15:00
AI029
Sokol Telnice - Zlín
28 : 42
2.liga mladší dorostenci M
18.4. 15:00
AL120
Sokol V. Meziříčí - Ostrava
35 : 25
8.3. 16:00
AL090
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
30 : 32
8.11. 12:30
AL038
KP Brno - Sokol Juliánov
35 : 28
Český pohár mužů
5.9. 19:00
AM025
SK Kuřim - Telnice
30 : 29
1.9. 20:00
AM028
Juliánov - Ivančice
28 : 33
2.liga ženy M jih
26.10. 13:00
ATC014
HK Ivančice - DHK Pardubice
20 : 18
25.10. 13:00
ATC013
Bohunice - Sokol V. Meziříčí
26 : 28
2.liga starší dorostenky M
8.2. 14:00
AUF008
H.Brod - Poruba
28 : 29
Liga mladší dorostenky M sk.C
26.10. 15:00
AVC014
HK Ivančice - DHK Pardubice
35 : 12
25.10. 15:00
AVC013
Bohunice - DHK Zora Olomouc B
21 : 15
2.liga mladší dorostenky M
8.2. 16:00
AVF008
H.Brod - Sokol Poruba B
27 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
26 : 29
video
online
S.Vršovice - Háje
15 : 30
video
online
HK Spartak Ústí n.L. - DHC Plzeň
18 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
10
9
0
1
248 : 174
18
2
DHC Plzeň
10
7
1
2
239 : 183
15
3
HK Spartak Ústí n.L.
10
6
1
3
223 : 203
13
4
HC Plzeň
10
3
0
7
249 : 274
6
5
DHK Baník Most
10
3
0
7
201 : 230
6
6
S.Vršovice
10
1
0
9
198 : 294
2
Tabulka střelců
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
79
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
78
Anežka Krausová
HC Háje
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
17
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
15
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
18
Kateřina Bejčková
HK Spartak Ústí n.L.
14
Lucie Říhová
HC Háje
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.