Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jiří Brejcha
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
11.10. 17:00
A028
Šťáhlavy "B" - Košutka B
26 : 23
2.liga starší dorostenci Č
5.10. 13:30
AH018
TJ Sokol Úvaly - TJ Košutka
22 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
9.5. 15:00
AK130
HK B Most - Loko Louny
31 : 22
19.4. 15:00
AK117
HK B Most - S.Vršovice
30 : 14
29.3. 15:00
AK104
HK B Most - TJ Sparta Kutná Hora
34 : 23
11.10. 15:00
AK024
Sokol Šťáhlavy - HK B Most
25 : 28
21.9. 15:00
AK003
HK B Most - 1.HC Pardubice
36 : 29
Žákovská liga starších žaček
21.3. 17:00
AP160
Háje - Veselí n.M.
10 : 17
21.3. 15:00
AP158
Hodonín A - Háje
6 : 20
21.3. 13:00
AP156
DHK B Most - Hodonín A
23 : 23
21.3. 11:00
AP154
Veselí n.M. - Hodonín A
26 : 13
21.3. 09:00
AP152
Hodonín A - Tachov
18 : 18
2.liga ženy Č
3.5. 17:00
AS118
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
25 : 25
2.5. 15:00
AS115
Loko Cheb - SVŠ Plzeň A
19 : 29
25.10. 13:30
AS027
SVŠ Plzeň A - Turnov
22 : 18
Liga starší dorostenky Č sk.A
1.11. 12:30
AUA016
DHK Baník Most - S.Vršovice
35 : 25
2.liga starší dorostenky Č
3.5. 12:30
AUE041
HC Plzeň - Házená J.Hradec
17 : 31
1.liga mladší dorostenky
14.2. 18:00
AV010
Háje - Kobylisy
20 : 25
Liga mladší dorostenky Č sk.A
17.11. 16:00
AVA019
DHC Plzeň - DHK Baník Most
16 : 17
1.11. 15:00
AVA016
DHK Baník Most - S.Vršovice
32 : 21
2.liga mladší dorostenky Č
18.5. 18:15
AVE041
HC Plzeň - J.Hradec
26 : 25
10.5. 15:00
AVE046
HK Spartak Ústí n.L. - DHK Baník Most
28 : 21
7.3. 16:45
AVE023
DHK Baník Most - S.Vršovice
32 : 22
Liga Ústeckého kraje starších žáků
4.10. 15:15
SH-102/06
Tygři UL - Loko Louny
18 : 24
4.10. 13:30
SH-102/04
Tygři UL - HK B Most
2 : 21
4.10. 12:45
SH-102/03
Loko Louny - HK Lovosice
15 : 13
4.10. 11:00
SH-102/01
HK Lovosice - Tygři UL
21 : 9
21.9. 11:40
SH-101/06
Tygři UL - HK B Most
7 : 17
21.9. 10:10
SH-101/04
HK B Most - HK Lovosice
14 : 14
21.9. 09:30
SH-101/03
Tygři UL - Loko Louny
5 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
26 : 29
video
online
S.Vršovice - Háje
15 : 30
video
online
HK Spartak Ústí n.L. - DHC Plzeň
18 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
10
9
0
1
248 : 174
18
2
DHC Plzeň
10
7
1
2
239 : 183
15
3
HK Spartak Ústí n.L.
10
6
1
3
223 : 203
13
4
HC Plzeň
10
3
0
7
249 : 274
6
5
DHK Baník Most
10
3
0
7
201 : 230
6
6
S.Vršovice
10
1
0
9
198 : 294
2
Tabulka střelců
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
79
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
78
Anežka Krausová
HC Háje
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
17
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
15
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
18
Kateřina Bejčková
HK Spartak Ústí n.L.
14
Lucie Říhová
HC Háje
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.