Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Rozpis soutěže 2.liga ženy M-sever
1.kolo podzim I - 1. kolo
21.9.2014
16:00
ATD001
TJ Nový Jičín
-
SK UP Olomouc
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
19.9.2014
19:30
ATD002
TJ Sokol Karviná
-
KH Orel Paskov
Jaroslav Paululik
,
Milan Pelech
,
12.10.2014
13:30
ATD003
HC Ostrava
-
TJ Lesana Zubří
Adam Ördögh
,
Pavel Friedel
,
1.kolo podzim I - 2. kolo
28.9.2014
14:00
ATD004
SK UP Olomouc
-
TJ Lesana Zubří
Ladislav Planka
,
Martin Hlavinka
,
28.9.2014
18:00
ATD005
TJ Sokol Karviná
-
HC Ostrava
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
12.10.2014
16:00
ATD006
TJ Nový Jičín
-
KH Orel Paskov
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
1.kolo podzim I - 3. kolo
4.10.2014
16:00
ATD007
KH Orel Paskov
-
SK UP Olomouc
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
5.10.2014
16:00
ATD008
HC Ostrava
-
TJ Nový Jičín
Adriana Baronová
,
Ivona Fridrichová
,
5.10.2014
15:00
ATD009
TJ Lesana Zubří
-
TJ Sokol Karviná
Adam Ördögh
,
Jaroslav Paululik
,
1.kolo podzim I - 4. kolo
19.10.2014
17:00
ATD010
SK UP Olomouc
-
TJ Sokol Karviná
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
19.10.2014
16:00
ATD011
TJ Nový Jičín
-
TJ Lesana Zubří
Jaroslav Paululik
,
Adam Ördögh
,
14.10.2014
18:00
ATD012
KH Orel Paskov
-
HC Ostrava
Marek Jaroň
,
Petr Jaroň
,
1.kolo podzim I - 5. kolo
25.10.2014
09:00
ATD013
HC Ostrava
-
SK UP Olomouc
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
26.10.2014
19:00
ATD014
TJ Lesana Zubří
-
KH Orel Paskov
Adam Ördögh
,
Jaroslav Paululik
,
24.10.2014
18:30
ATD015
TJ Sokol Karviná
-
TJ Nový Jičín
Karolína Pavelová
,
Pavel Švidernoch
,
2.kolo podzim II - 6. kolo
2.11.2014
17:00
ATD016
SK UP Olomouc
-
TJ Nový Jičín
Pavel Malinek
,
Dominika Michlová
,
1.11.2014
16:00
ATD017
KH Orel Paskov
-
TJ Sokol Karviná
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
2.11.2014
15:00
ATD018
TJ Lesana Zubří
-
HC Ostrava
Otakar Bujnoch
,
Vítězslav Koleček
,
2.kolo podzim II - 7. kolo
9.11.2014
15:00
ATD019
TJ Lesana Zubří
-
SK UP Olomouc
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
9.11.2014
12:00
ATD020
HC Ostrava
-
TJ Sokol Karviná
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
8.11.2014
09:30
ATD021
KH Orel Paskov
-
TJ Nový Jičín
Adriana Baronová
,
Milan Pelech
,
2.kolo podzim II - 8. kolo
24.11.2014
18:50
ATD022
SK UP Olomouc
-
KH Orel Paskov
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
16.11.2014
16:00
ATD023
TJ Nový Jičín
-
HC Ostrava
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
15.11.2014
09:30
ATD024
TJ Sokol Karviná
-
TJ Lesana Zubří
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
2.kolo podzim II - 9. kolo
22.11.2014
11:00
ATD025
TJ Sokol Karviná
-
SK UP Olomouc
Adam Ördögh
,
Jaroslav Paululik
,
23.11.2014
15:00
ATD026
TJ Lesana Zubří
-
TJ Nový Jičín
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
11.11.2014
18:00
ATD027
HC Ostrava
-
KH Orel Paskov
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
2.kolo podzim II - 10. kolo
11.10.2014
11:00
ATD028
SK UP Olomouc
-
HC Ostrava
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
29.11.2014
13:40
ATD029
KH Orel Paskov
-
TJ Lesana Zubří
Adriana Baronová
,
Ivona Fridrichová
,
30.11.2014
16:00
ATD030
TJ Nový Jičín
-
TJ Sokol Karviná
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.