Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Adéla Jašková
Post
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
34
Počet branek
54
Starty
Žákovská liga starších žaček
02.05. [AP259]
Háje - DHC Plzeň A
10 : 28
3 branek
02.05. [AP257]
Písek - Háje
19 : 17
1 branek
02.05. [AP255]
Háje - Ivančice
15 : 22
1 branek
02.05. [AP252]
Zlín A - Háje
23 : 16
1 branek
21.03. [AP160]
Háje - Veselí n.M.
10 : 17
0 branek
21.03. [AP158]
Hodonín A - Háje
6 : 20
1 branek
21.03. [AP155]
Tachov - Háje
10 : 25
2 branek
21.03. [AP153]
Háje - DHK B Most
20 : 18
2 branek
08.02. [AP056]
Žirovnice - Háje
14 : 17
1 branek
08.02. [AP054]
Háje - Slavia
13 : 14
1 branek
08.02. [AP052]
Otrokovice - Háje
16 : 19
0 branek
17.01. [AP009]
S.Vršovice - Háje
31 : 22
3 branek
17.01. [AP006]
Háje - Havl. Brod A
17 : 20
2 branek
17.01. [AP003]
Loko Cheb - Háje
15 : 24
0 branek
17.01. [AP001]
Háje - Karviná
16 : 8
2 branek
Společný přebor starších žákyň
19.10. [BE007]
Háje - Astra
9 : 9
1 branek
04.10. [BE002]
Kobylisy II - Astra
8 : 11
2 branek
04.10. [BE044]
TJ Turnov - Astra
6 : 12
3 branek
04.10. [BE040]
Astra - DHK Pardubice A
14 : 7
4 branek
04.10. [BE038]
Astra - TJ Sokol Bělá
12 : 3
1 branek
04.10. [BE013]
Astra - Slavia
11 : 10
3 branek
04.10. [BE033]
Astra - Kobylisy II
6 : 6
0 branek
30.09. [BE057]
Astra - Háje
11 : 10
3 branek
27.09. [BE026]
TJ Sokol Bělá - Astra
2 : 12
1 branek
27.09. [BE022]
Slavia - Astra
9 : 11
1 branek
27.09. [BE019]
Astra - TJ Turnov
12 : 6
1 branek
27.09. [BE016]
S.Vršovice - Astra
12 : 11
2 branek
Kvalifikace pro Žákovskou ligu
19.10. [BF005]
Háje - Astra
9 : 9
1 branek
04.10. [BF002]
Kobylisy II - Astra
8 : 11
2 branek
04.10. [BF009]
Astra - Slavia
11 : 10
3 branek
Další
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
26 : 29
video
online
S.Vršovice - Háje
15 : 30
video
online
HK Spartak Ústí n.L. - DHC Plzeň
18 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
10
9
0
1
248 : 174
18
2
DHC Plzeň
10
7
1
2
239 : 183
15
3
HK Spartak Ústí n.L.
10
6
1
3
223 : 203
13
4
HC Plzeň
10
3
0
7
249 : 274
6
5
DHK Baník Most
10
3
0
7
201 : 230
6
6
S.Vršovice
10
1
0
9
198 : 294
2
Tabulka střelců
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
79
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
78
Anežka Krausová
HC Háje
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
17
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
15
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
18
Kateřina Bejčková
HK Spartak Ústí n.L.
14
Lucie Říhová
HC Háje
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.